Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Kreślarz w programie CAD

Data dodania: 2023-01-23 16:42:37ID: 4075

[email protected]

Jesteśmy biurem projektowym architektoniczno – konstrukcyjnym działającym prężnie na rynku od kilkunastu lat. Poszukujemy osoby na stanowisko kreślarz/rysownik w oprogramowaniu Cad.
Wymagane doświadczenie:
Średnie techniczne, wyższe lub adekwatne doświadczenie w kreśleniu i projektowaniu z użyciem programu do kreślenia typu Cad.
Wymagania:
Chęć do nauki i pracy, fajny charakter i otwarty umysł, bardzo dobra znajomość programu do kreślenia typu Cad.
Obowiązki:
Kreślenie, rysowanie, przeprowadzanie inwentaryzacji obiektów budowlanych.
Warunki:
Stabilne warunki zatrudnienia, umowa zlecenie/umowa o pracę, świetna atmosfera.

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wyślij nam swoje CV. Wszystkie aplikacje wnikliwie przeanalizujemy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Proces rekrutacji ułatwi nam dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PM&A Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wybrani Kandydaci/Kandydatki kwalifikujący się do rekrutacji, poproszeni będą o odbycie rozmowy oraz testu praktycznego z AutoCad 2D w siedzibie firmy.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA