Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów/ Kupiec

Data dodania: 2020-06-18 10:28:17ID: 1213

602Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy:
ul. Wronia 28, 87-800 Włocławek

Opis stanowiska:
- Realizacja celów zakupowych dla firmy produkcyjnej,
- Planowanie, organizacja i kontrola procesu zakupowego w obszarze zakupów surowców i opakowań,
- Monitorowanie i analiza rynku dostawców, pozyskiwanie nowych dostawców,
- Wybór dostawców, negocjowanie cen i warunków handlowych,
- Rozwój współpracy i budowanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
- Przygotowywanie zapytań i analiz,
- Koordynowanie realizacji dostaw i usług,
- Monitorowanie i analiza stanów magazynowych i przygotowywanie zamówień
- Ustalanie logistyki dostaw,
- Rozliczanie dostaw i usług,
- Raportowanie,
- Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów zakupowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne lub ekonomiczne/ logistyka,
- Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zaopatrzenia zakładów produkcyjnych w opakowania i surowce ? doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,
- Doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/ B2,
- Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność nadawania priorytetów,
- Umiejętność pracy zespołowej,
- Wysokie umiejętności analityczne,
- Umiejętność efektywnego działania w warunkach stresu i presji czasu,
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
- Prawo jazdy kategorii B,
- Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, rzetelność.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z 30-letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji lidera w branży spożywczej,
- Ciekawą, pewną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,
- Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i szerokiego rozwoju zawodowego,
- Udział w projektach interdyscyplinarnych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - MEDICOVER,
- Benefity pracownicze w ramach kafeterii ZFŚS (m.in. bilety do kina, karty przedpłacone do aptek, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, kartę MultiSport, i inne).

Zachęcamy do aplikowania! Rekrutujemy on-line.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażenie zgody na wzięcie udziału w rekrutacji on-line, może skutkować przekazaniem przez Atlanta Poland S.A. Pana/ Pani danych osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.in. do USA. W związku z przekazywaniem Pana/ Pani danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie ?Tarcza Prywatności? (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

Ma Pan/ Pani prawo żądać od nas przekazania kopii odpowiednich zabezpieczeń (środków ochrony), jakie stosujemy w związku z przekazywaniem Pana/ Pani danych poza EOG, kierując swoje zapytanie: [email protected]