Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pisanie artykułów blogowych - praca zdalna dla osób niewidomych i niedowidzących

Data dodania: 2024-04-16 16:21:26 ID: 5580

[email protected]

zdjecie ogloszenia

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ofertę tę kierujemy więc WYŁĄCZNIE do osób z niepełnosprawnością. Więcej na stronie: https://mywspieramy.org

Jesteśmy agencją pracy. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. O wyborze kandydata decyduje pracodawca. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie oferujemy możliwość podjęcia pracy przez osoby niewidome lub niedowidzące
Miejsce pracy: praca zdalna z domu

Zakres obowiązków:
* tworzenie artykułów blogowych,
* tworzenie meta tagów,
* raportowanie wyników pracy w CRM,
* publikacja postów w social mediach,
* wykonywanie innych, bieżących czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
* stan zdrowia umożliwiający sprawne wykonywanie zleconej pracy,
* wykształcenie wyższe,
* warunkiem koniecznym jest umiejętność korzystania z Chat GTP przy tworzeniu treści,
* mile widziana umiejętność i możliwość publikacji artykułów na blogu WordPress.

Pracodawca oferuje:
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* możliwość pracy zdalnie, z domu,
* wynagrodzenie w wysokości 4242 zł brutto (4300 zł od 1.07.2024)

Uwaga - aplikacje do pracy przyjmujemy WYŁĄCZNIE poprzez formularz dostępny na stronie: https://mywspieramy.org/praca-dla-niewidomych