Zamknij
REKLAMA

Czas rozliczyć władzę - spotkanie w ramach Akademii samorządowej

10:35, 12.04.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Jak analizować programy wyborcze? Jak rozliczać obietnice władzy i czynnie zaangażować się w wybory? M.in. o tych kwestiach będziemy mogli porozmawiać z Różą Rzeplińską, prezeską Stowarzyszenia 61.

Obywatelski Grudziądz zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii samorządowej. Tym razem tematyka będzie dotyczyć roli obywateli w wyborach. Na ten temat będziemy mogli porozmawiać z Różą Rzeplińską, prezeską Stowarzyszenia 61 oraz założycielką serwisu internetowego MamPrawoWiedzieć.pl, na którym zamieszczane są informacje m.in. o prezydentach miast i złożonych przez nich obietnicach.

Spotkanie z Różą Rzeplińską odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia na piętrze znajdującej się przy Rynku restauracji Loft. Początek o godz. 18 - Zapraszamy wszystkich mieszkańców, bez względu na ich sympatie polityczne i światopoglądy – podkreśla Maciej Glamowski, lider Obywatelskiego Grudziądza.

Przypomnimy, że pierwsze spotkanie w ramach Akademii samorządowej odbyło się pod koniec marca. Prelegentem był wówczas prof. Mariusz Czepczyński, z którym rozmawialiśmy m.in. o problemach współczesnych miast. Sala restauracji Loft, gdzie odbyło się to spotkanie, była wypełniona po brzegi. 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JanJan

0 0

Obywatelski Grudziądz drodzy wyborcy proponuje wam to co proponował rzepliński żeby było tak jak było.Pan Glamowski to farbowany lis.Pani Rzeplińska córka byłego prezesa trybunału wspierana przez Sorosa. 11:39, 12.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone