Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w Grudziądzu

10:23, 31.05.2018 | S.S
Skomentuj
REKLAMA

Jedną z atrakcji, z której bezpłatnie będzie można skorzystać 1 czerwca zapewniając dziecku wrażenia jest przejażdżka "Wesołym tramwajem", który kursować będzie ulicami Grudziądza. Z myślą o dzieciach organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami, muzykę oraz słodki poczęstunek. Rozpoczęcie kursu o godz. 09:26 z Al. 23 Stycznia, przystanek dawnej "jedynki" w stronę Tarpna. Tramwaj będzie kursować do godz. 14.35, ostatni przystanek Al. 23 Stycznia, na trasie Tarpno - Rządz. Do wspólnej zabawy będzie można dołączyć na trasie przejazdu tramwaju - pojazd zatrzymywać się będzie na wszystkich przystankach według rozkładu jazdy.

Wspólnie świętować będzie można także na grudziądzkiej Marinie, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny Promujący LSR. W programie m.in: animacje dla małych i dużych: dmuchana strefa zabaw, alpaki, strzelanie z łuku, malowanie buziek. Dodatkowo odbywać się będą: warsztaty zumby, robotyki, kosmetyczne i krawieckie. Promując zdrowy tryb życia nie zabraknie także możliwości skorzystania z konsultacji i badań fizjoterapeutycznych.Początek o godz. 14:00, wstęp bezpłatny.

Sportowych zabaw, niespodzianek i słodkości nie zabraknie także w Parku Miejskim oraz na Plaży Miejskiej w Rudniku. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza:

Plac zabaw w Parku Miejskim, godz. 12.00 - 15.00 - konkursy, słodki poczęstunek, upominki,
Plaża Miejska w Rudniku, godz. 11.00-15.00 - konkurencje sportowe, wesołe tory przeszkód, mecz siatkówki plażowej i plażowej piłki nożnej, przejażdżki na łodzi ratowniczej, rowerach wodnych, kajakach i ognisko.

Z okazji Dnia Dziecka od godz. 17:00 w grudziądzkim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym pociech z okazji swojego święta będą mogły obejrzeć seans: "Powrót na Księżyc", obserwować Słońca, a także poeksperymentować. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na kontynuację święta Dnia Dziecka zaprasza 2 czerwca GKM Grudziądz.„Żółto-niebieski Dzień Dziecka” to już tradycja. Na stadionie żużlowym przygotowane zostaną - m.in. strefa wirtualnej rzeczywistości, bubble football, sesja autografów z zawodnikami ekstraligowej drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Początek o godz. 12:00, wstęp bezpłatny.

Na weekend pełen filmowych wrażeń i emocji tj. od 1 do 3 czerwca z myślą o dzieciach oraz młodzieży Kina Helios przygotowało specjalną ofertę. Projekcje filmowe poprzedzone zostaną dodatkowymi atrakcjami w postaci konkursów i zabaw. Szczegółowy harmonogram: tutaj

Więcej informacji na temat wydarzeń z okazji Dnia Dziecka w zakładce: CO? GDZIE? KIEDY?

(S.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%