Jedną z atrakcji, z której bezpłatnie będzie można skorzystać 1 czerwca zapewniając dziecku wrażenia jest przejażdżka "Wesołym tramwajem", który kursować będzie ulicami Grudziądza. Z myślą o dzieciach organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami, muzykę oraz słodki poczęstunek. Rozpoczęcie kursu o godz. 09:26 z Al. 23 Stycznia, przystanek dawnej "jedynki" w stronę Tarpna. Tramwaj będzie kursować do godz. 14.35, ostatni przystanek Al. 23 Stycznia, na trasie Tarpno - Rządz. Do wspólnej zabawy będzie można dołączyć na trasie przejazdu tramwaju - pojazd zatrzymywać się będzie na wszystkich przystankach według rozkładu jazdy.
Wspólnie świętować będzie można także na grudziądzkiej Marinie, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny Promujący LSR. W programie m.in: animacje dla małych i dużych: dmuchana strefa zabaw, alpaki, strzelanie z łuku, malowanie buziek. Dodatkowo odbywać się będą: warsztaty zumby, robotyki, kosmetyczne i krawieckie. Promując zdrowy tryb życia nie zabraknie także możliwości skorzystania z konsultacji i badań fizjoterapeutycznych.Początek o godz. 14:00, wstęp bezpłatny.
Sportowych zabaw, niespodzianek i słodkości nie zabraknie także w Parku Miejskim oraz na Plaży Miejskiej w Rudniku. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza:
Plac zabaw w Parku Miejskim, godz. 12.00 - 15.00 - konkursy, słodki poczęstunek, upominki,
Plaża Miejska w Rudniku, godz. 11.00-15.00 - konkurencje sportowe, wesołe tory przeszkód, mecz siatkówki plażowej i plażowej piłki nożnej, przejażdżki na łodzi ratowniczej, rowerach wodnych, kajakach i ognisko.
Z okazji Dnia Dziecka od godz. 17:00 w grudziądzkim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym pociech z okazji swojego święta będą mogły obejrzeć seans: "Powrót na Księżyc", obserwować Słońca, a także poeksperymentować. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Na kontynuację święta Dnia Dziecka zaprasza 2 czerwca GKM Grudziądz.„Żółto-niebieski Dzień Dziecka” to już tradycja. Na stadionie żużlowym przygotowane zostaną - m.in. strefa wirtualnej rzeczywistości, bubble football, sesja autografów z zawodnikami ekstraligowej drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Początek o godz. 12:00, wstęp bezpłatny.
Na weekend pełen filmowych wrażeń i emocji tj. od 1 do 3 czerwca z myślą o dzieciach oraz młodzieży Kina Helios przygotowało specjalną ofertę. Projekcje filmowe poprzedzone zostaną dodatkowymi atrakcjami w postaci konkursów i zabaw. Szczegółowy harmonogram: tutaj
Więcej informacji na temat wydarzeń z okazji Dnia Dziecka w zakładce: CO? GDZIE? KIEDY?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jest kara za zniszczenie brzegu Jeziora Rudnickiego! 15
Mnie zastanawia czemu w grudziądzu nie ma marszu przeciwko imigrantom w całej Polsce ile tego jest bydgoszcz nawet
Prawdziwe
22:40, 2025-07-05
Jest kara za zniszczenie brzegu Jeziora Rudnickiego! 15
CZAJKA kierownik budowy jego żona CZAJKA Architekt miasta ...kto w obszarze chronionym mocą ustawy do 100 m uchwałą RMG daje zgode na budowy domow w obszarze chronionym????....od kiedy uchwała zmienia sie ustawy....a śmieci to sie zbiera Wojtus rękoma w obszarze chronionym... tu sa miejsca legowe czapli siwej jezioro objete jest strefą ciszy...tylko tacy jak ty ulegli niezawistni i niezazdrośni liberalni pokorni spolegliwi pozwola sobie koparą wjechac do domu .bo ten ekosystem to tez element domu grudziądzan.....gratuluje logiki i rozeznania tematu...gdzie masz śmieci przyjade koparkami ci je wywieźć a pod śmietnikami wyrownam grunt gorki i roslinność zwalcuje no bo wg Ciebie tak sie sprząta śmieci również i w obszarze chronionym ustawa prawo wodne
zazdrość????
19:46, 2025-07-05
Jest kara za zniszczenie brzegu Jeziora Rudnickiego! 15
Co za ściema z tymi czajkami i gęśmi … człowieku kim ty jesteś z wykształcenia że stwierdzasz że tam akurat żerują i lęgną się gęsi czy Czajki - ekologiem? Tam była sterta śmieci jak one miały tam zerować …? Co ludzie potrafią wymyślać z zazdrości …. Ludzie posprzątali bo wiadomo że każdy ni ich miejscu nie chciałby mieć śmietnika przed domem a to że gęsi tam chodzą to dobrze bo teraz w końcu maga bo mają czysty teren. To nic nadzwyczajnego że gęsi chodzą nad brzegami jezior i na łąkach w poszukiwaniu świeżej trawy która teraz mają a nie stery odpadów . Gęsi i kaczki czy też czajki chodzą nie tylko na tym terenie ale na terenów całego jeziora Rudnickiego …ja uważam że teraz tam jest porządek i wpłynęło to na polepszenie warunków ekologicznych tego miejsca . Miłej o przyjemniej się tam chodzi bo jest czysto o co odpowiednie służby nie umiały zadbać …uważam ze kaczka Czajka czy gęsia sprzyja czyste środowisko a nie wysypisko śmieci … szkoda tyko ze w tym kraju jest tyle zazdrosnych o zawistnych ludzi … bo w normalnych rozumowaniu każdy by docenił że posprzątali bałagan który zrobili inni ludzie …
Wojtek
17:01, 2025-07-05
Jest kara za zniszczenie brzegu Jeziora Rudnickiego! 15
zeby sad orzekł naprawienie szkody najpierw musi wpłynąć akt oskarżenia a tu oprócz gęsi sa jeszcze czajki .. gesi sie nie liczą ...jeden telefon z urzędu do prokuratury i warunkowo umorzone...a widok na jezioro za jedyne 15.000 zl
obietywny
15:29, 2025-07-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz