Zamknij
REKLAMA

Premiera teledysku o Grudziądzu „To jest nasze miasto”

11:22, 07.08.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Premiera piosenki i teledysku o Grudziądzu „To jest nasze miasto” odbędzie się 8 sierpnia o godz. 15.00 w kinie Helios.

Utwór powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Obywatelski Grudziądz. Muzyka jest dziełem Macieja Gburczyka i Daniela Grzybowskiego, grudziądzkich muzyków. Tekst napisał Szymon Gurbin, radny Obywatelskiego Grudziądza. Za mikrofonem stanął Daniel Grzybowski, a wokal wspierający, czyli tzw. chórki to z kolei wkład przedstawicieli chóru The G Singers z Aleksandrą Drozdecką na czele.

Piosenka, której produkcją zajęli się Maciej Gburczyk i Daniel Grzybowski, jest skomponowana w konwencji wakacyjnego utworu. Wpadająca w ucho melodia świetnie współgra z optymistycznym przesłaniem tekstu. To utwór o pięknie naszego miasta, jego wspaniałych mieszkańcach i o tym, że Grudziądz może być fajnym miejscem do życia.   

Premiera piosenki i klipu odbędzie się 8 sierpnia w Kinie Helios, które działa w Galerii Handlowej Alfa. Początek pokazu o godz. 15. Wstęp jest wolny. Dla uczestników wydarzenia Obywatelski Grudziądz przygotował niespodzianki.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone