W dniach 9-10 marca w obiektach Mniszek Areny gościliśmy przedstawicieli dziesięciu klubów, które rozegrały ponad trzysta meczy. Patronat nad turniejem objął Prezes Klubu Stal Grudziądz Pan Zenon Różycki. Dziewczynki rywalizowały w kategoriach "2" i "3". Zawodniczki odebrały puchary, medale oraz nagrody indywidualne i rzeczowe. Pierwsze pięć miejsc było nagradzane.
Wyniki:
Kat "2"
1. Lubowidz 1
2. Joker Świecie 1
3. Spartakus Lniano 1
4. Stal Grudziądz 1
5. Stal Grudziądz 7
Kat "3"
1. Koset Grudziądz
2. Stal Grudziądz
3. Joker Świecie 1
4. Volley Żuromin
5. Culmen Chełmno 1
Turniej nie odbyłby się bez pomocy naszych sędziów, wolontariuszy i trenerów Stali Bartosz Szarafiński, Piotr Strublewski i Magdalena Ślusarczyk. Zdjęcia wykonała Oliwia Macutkiewicz.
Grudziądz staje się energetyczną potęgą Polski!
Brawo Obajtek! To za jego kadencji powstał ten projekt i została rozpoczętą budowa. Kiedy Obajtek wroci do Orlenu, a wroci już za 2 lata, to będzie więcej takich inwestycji!
Ssram na po
17:15, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
No i jak się okazuje polski f16 strzelając do ruskiego drona rakietą🤣trafił w Rykach chłopu w okno. To był chyba prezent od PSL-u. Rezultat - buda do remontu. Kosiniak, jak będziesz strzelał w ten sposób do dronów ze sklejki to twoje MON szybko pójdzie z torbami. Czytajcie POradnik Kosiniaka!!!
Miras
12:51, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Mafia Tuska to już wyższy POziom bandytyzmu. Na zdjęciu żołnierze mafii zajmujący się dla kamuflażu dobroczynnością. Czy nie przypomina działalnością znanym capo di tutti capi?
Zyga
12:13, 2025-09-16
Grudziądz kluczowym miastem dla obronności kraju. Rząd
Jeden pic na wodę i fotomontaż. Ludzie nie wiedza co oznaczają sygnały dźwiękowe ,a oni zajmują sie *%#)!& Panie Szymański kiedy w szpitalu będzie udarówka tym się zajmijcie
Ona
11:19, 2025-09-16
0 0
Dużo dzieciaków...fajnie że coś się dzieje.