Zamknij
REKLAMA

Startuje kolejna edycja Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego

08:16, 13.06.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca rozpoczynamy nabór projektów do kolejnej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego – GBO 2020. Wnioski będzie można składać do 30 czerwca.

W tej edycji każdy z mieszkańców będzie miał możliwość złożenia jednego projektu dotyczącego zadania ogólnomiejskiego, jednego projektu dotyczącego zadania okręgowego oraz jednego projektu dotyczącego zadania miękkiego. Wnioski będzie można składać w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, w Wydziale Kultury, Sportu i Promocji oraz w Informacji Turystycznej jak również w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu dostępnego na stronie haszgru.pl.

Na realizację zadań w ramach GBO 2020 zaplanowano środki w wysokości 3.000.000 zł,  z czego wydzielono 500.000 zł na projekty ogólnomiejskie oraz 60.000 zł na projekty miękkie.

Maksymalna wartość projektów ogólnomiejskich w edycji GBO 2020  wynosić będzie 250.000 zł, maksymalna wartość zadań okręgowych  wynosić będzie 120.000 zł., zaś maksymalna wartość zadań miękkich wynosić będzie 20.000 zł.

Wszystkie złożone projekty zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej, a wyniki tej weryfikacji zostaną podane do publicznej wiadomości 2 września. Od tego dnia mieszkańcy będą mieli 5 dni na wniesienie odwołania do Prezydenta Grudziądza. Odwołanie wymaga zachowania formy pisemnej.

Ostateczne listy projektów, które wezmą udział w głosowaniu zostaną opublikowane najpóźniej 11 września,  a o szczegółach dotyczących etapu głosowania będziemy informować mieszkańców w późniejszym terminie. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA