Zamknij
REKLAMA

Radni PiS zaniepokojeni sytuacją w mieście. Komisarz coraz bliżej

23:13, 10.07.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Radni PiS Marzena Makowska i Krzysztof Kosiński na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami wyrazili swoje zaniepokojenie sytuacją w Grudziądzu i nieodpowiedzialnymi działaniami prezydenta Macieja Glamowskiego.

Zdaniem radnych w krótkim czasie może się to skończyć wprowadzeniem do Grudziądza komisarza.

Radni PiS odnieśli się do informacji o sprzedaży apteki przyszpitalnej „Pod Solankami” oraz poinformowali, że szpital wynajął firmę do zrobienia wyceny kuchni szpitalnej, która zapewne również zostanie sprzedana.

Nie popierają tych decyzji uważając, że szpital pozbywa się swoich dochodowych elementów. Zwracają uwagę, że aptekę można przekazać w zarządzanie Grudziądzkim Inwestycjom Medycznym.

Radni PiS ze zdziwieniem wysłuchali konferencji prasowej radnych SLD. Przypomnieli, że to właśnie SLD i PO rządzą w mieście od 13 lat i to głównie oni są odpowiedzialni za obecną sytuację finansową Grudziądza. 

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

3 0

Przecież to wiadomo, że to kwestia czasu. Teraz będą sprzedawać kawałek po kawałku i dzielić jak tort. Co do SLD to nie będę komentował, bo już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Zresztą kogo my tu mamy. Ludzi którzy od lat siedzą na stołkach, a sytuacja w której jest miasto nie jest od wczoraj czy od marca. 09:23, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwaEwa

1 0

No niestety w SLD b. brakuje śp. Łukasza Mizery, to był sprawiedliwy,wiarygodny i uczciwy człowiek. 22:33, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone