Zamknij
REKLAMA

Uczniowie grudziądzkich szkół otrzymali nagrody prezydenta

15:19, 30.06.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie grudziądzkich szkół otrzymali nagrody prezydenta za uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w olimpiadach i konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Wyróżniono także nauczycieli, którzy opiekowali się olimpijczykami.  

Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 przyznano nagrody prezydenta dla najlepszych, grudziądzkich uczniów. Wyróżnienie otrzymały osoby, które brały udział i uzyskały tytuł laureata lub finalisty w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

W tym roku komisja zdecydowała się na przyznanie wyróżnień również uczniom szkół podstawowych. Wśród nich znalazło się 7 laureatów, 3 uczniów z tytułem laureata i finalisty, 11 finalistów, 2 wielokrotnych finalistów oraz 1 uczeń z tytułem laureata i wielokrotnego finalisty. W gronie nagrodzonych znalazło się również 3 finalistów ze szkół ponadpodstawowych.

Grudziądzkim uczniom przyznano łącznie 9984 złotych. Jeden – najmłodszy z laureatów – otrzymał bon podarunkowy.

Lista nagrodzonych uczniów:

Szkoła Podstawowa Nr 4:

  • Jacek Kisiel – Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Jakub Figurski – Wojewódzki konkurs interdyscyplina-rny o Wielkich Polakach – laureat

Szkoła Podstawowa Nr 5:

  • Cyprian Tessmer – Wojewódzki konkurs z biologii – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 8:

  • Hanna Siedlecka – Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 11:

  • Julian Dąbrowski – Konkurs przedmiotowy z historii – laureat

Szkoła Podstawowa Nr 15:

  • Natalia Klimek – Konkurs przedmiotowy z chemii – laureat
  • Antoni Lewandowski – Konkurs przedmiotowy z chemii – laureat
  • Aleksander Chodyna – Konkurs przedmiotowy z matematyki – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 16:

  • Igor Gurbin – Wojewódzki konkurs przedmiotowy z historii – laureat
  • Mikołaj Napieralski – Wojewódzki konkurs przedmiotowy z historii – laureat; Wojewódzki konkurs  przedmiotowy z biologii – finalista
  • Stanisław Tur – Wojewódzki konkurs  przedmiotowy z geografii – finalista
  • Anna Paluszkiewicz – Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki – finalista; Wojewódzki konkurs  przedmiotowy z biologii – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 18:

  • Ewelina Gronczewska – Konkurs przedmiotowy z geografii – finalista; Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 20:

  • Bartosz Wrzyszcz – Konkurs z fizyki – laureat; Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym – finalista
  • Kacper Gumiński – Konkurs z historii – laureat
  • Dawid Gądek – Konkurs z matematyki – finalista

Szkoła Podstawowa Nr 21:

  • Agnieszka Waleron – Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego – laureat; Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Szymon Pacuszka – Konkurs przedmiotowy z chemii – laureat
  • Alicja Składanek – Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Igor Bączkowski – Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Jakub Nowicki – Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego – finalista

Zespół Szkół Ogólnokształcących:

  • Emilia Klimczuk – Konkurs przedmiotowy z chemii – laureat; Konkurs przedmiotowy z matematyki – finalista; Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Michał Tarnawski – Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista
  • Joanna Kołodziejska – Konkurs przedmiotowy z biologii – finalista

Zespół Szkół Ekonomicznych:

  • Bartosz Kluska – IV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – finalista
  • Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych:
  • Paweł Laskowski – Turniej Budowlany „Złota Kielnia” – finalista
  • Adam Sołtysik – Turniej Budowlany „Złota Kielnia” – finalista

Lista nauczycieli:

  • Małgorzata Puczkowska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Katarzyna Ziółkowska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Danuta Krajewska – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Anna Świątkowska – Szkoła Podstawowa nr 8
  • Paweł Górecki – Szkoła Podstawowa nr 11
  • Jolanta Góścior-Urban – Szkoła Podstawowa nr 15
  • Alicja Kłobucka – Szkoła Podstawowa nr 15
  • Katarzyna Miller – Szkoła Podstawowa nr 16
  • Dariusz Miller – Szkoła Podstawowa nr 16
  • Emilia Osyka – Szkoła Podstawowa nr 16
  • Adrianna Kęsik – Szkoła Podstawowa nr 16
  • Katarzyna Dróbka – Szkoła Podstawowa nr 16
  • Marzena Cieślak – Szkoła Podstawowa nr 18
  • Ewa Zygadlewicz – Szkoła Podstawowa nr 18
  • Michał Bruski – Szkoła Podstawowa nr 20
  • Władysław Wojtaszek – Szkoła Podstawowa nr 20
  • Agnieszka Wrześniak – Szkoła Podstawowa nr 20
  • Mariola Skowrońska – Szkoła Podstawowa nr 21
  • Regina Lelińska – Szkoła Podstawowa nr 21
  • Katarzyna Trendowicz – Szkoła Podstawowa nr 21
  • Rafał Nadzieja – Szkoła Podstawowa nr 21
  • Magdalena Mazur – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  • Mariola Grzybowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  • Anna Grembacka-Gębka – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  • Renata Mikołajczyk – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  • Marcel Krzyżanowski – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Katarzyna Snuszka – Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych

(UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA