Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia

13:35, 05.03.2021 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia odpowiedzą 29 i 34-letni mężczyzna, zatrzymani przez policjantów z Grudziądza. Mężczyźni dokonali rozboju w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą za kratami.

W niedzielę (28.02.2021 r.) funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań na terenie Grudziądza wtargnął mężczyzna i grożąc właścicielowi mieszkania nożem doprowadził do jego bezbronności, a następnie ukradł z mieszkania pieniądze oraz sprzęt elektroniczny. Drugi mężczyzna stał na klatce na „czatach”. Po zabraniu pieniędzy i sprzętu uciekli.

Grudziądzcy policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia i zebraniu wstępnych danych o sprawcach, przystąpili do ich poszukiwań. Sprawcy nie długo cieszyli się wolnością, gdyż jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani przez patrol interwencyjny. 29 i 34-latka przewieziono do grudziądzkiej komendy gdzie następnie trafili do policyjnego aresztu.

Po zebraniu materiału dowodowego oboje mężczyźni 2 marca usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ponadto na wniosek śledczych i prokuratora, sąd w dniu 3 marca wobec podejrzanych zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyznom  grozi kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%