Zamknij

Piesek wrócił do swojej właścicielki. Pomogło zdjęcie na Grudziadz365.pl

J.R 14:01, 05.03.2021 Aktualizacja: 17:24, 05.03.2021
2

We wtorek 2 marca otrzymaliśmy informacje od Pani Żanety o znalezionym piesku, który błąka się w Białym Borze.

Zdjęcie wstawiliśmy na portal Grudziadz365.pl w dziale ZWIERZĘTA i dzięki naszym czytelnikom piesek wrócił do swojej właścicielki.

Dziękujemy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

BlackyBlacky

2 0

„Murzyn" do nogi! 🐕

22:46, 05.03.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzarniawyCzarniawy

1 0

Przedsmak tego, co może stać się w Ameryce po zatwierdzeniu przez Senat USA tzw. ustawy o równości (Equality Act), można zaobserwować już na uniwersytecie Geneseo w stanie Nowy Jork, gdzie jeden ze studentów, Owen Stevens, został zawieszony tylko dlatego, że ośmielił się stwierdzić, iż mężczyźni to mężczyźni, a kobiety to kobiety. Nie wypowiedział tych słów publicznie podczas zajęć czy na kampusie, ale napisał je w mediach społecznościowych. To wystarczyło, by został przez władze uczelni uznany za osobę niebezpieczną, stanowiącą zagrożenie dla zdrowia psychicznego innych studentów.

13:38, 07.03.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%