Od 20 kwietnia 2021 roku nowym dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia został Jan Gessek. Akt powołania wręczył Bernard Waśko, Zastępca Prezesa NFZ ds. Medycznych, dziękując jednocześnie Małgorzacie Dziedziak, która od listopada 2020 roku pełniła obowiązki dyrektora, za kierowanie oddziałem.
Jan Gessek: Ekspert w zakresie Zdrowia Publicznego, wykładowca akademicki. Od 2018 roku pełnił funkcję zastępcy, a nastepnie dyrektora Departamentu Ratownictwa Medycznego i Obronności w Ministerstwie Zdrowia.
Swoją ścieżkę zawodową w sektorze ochrony zdrowia rozpoczynał w zespołach ratownictwa medycznego, w Toruniu, Grudziądzu, Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu. W latach 2011 – 2017 pracował jako wykładowca akademicki Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy kształcąc przyszłych adeptów ratownictwa medycznego. W swojej karierze zawodowej pełnił również rolę koordynatora ds. badań klinicznych (2015-2018). Decyzją Ministra Zdrowia od dnia 20 kwietnia objął stanowisko dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.
Kopacz sweetfocia21:39, 19.04.2021
Jedna uwaga. Na krótko przed tragedią (może rok?) Tusk przejął osobiste kierownictwo i nadzór nad służbami. Jego osobista odpowiedzialność nie ulega kwestii. Pora by wziąć go za rudy wszarz i zamknąć w areszcie wydobywczym a w sejmie rozpocząć procedurę wznowienia egzekucji kary śmierci za zdradę i rażące zaniedbania urzędnika państwowego.
Wstydliwy 23:17, 19.04.2021
Zakochany w żonie
Ponad 50 wraków zniknęło z ulic Grudziądza. Pierwsze ef
Te przygloopy nadają się rzeczywiście tylko do zbierania złomu.
Hehehe
19:11, 2025-12-20
Ponad 50 wraków zniknęło z ulic Grudziądza. Pierwsze ef
Malarze 🤣
Gość
18:30, 2025-12-20
Ponad 50 wraków zniknęło z ulic Grudziądza. Pierwsze ef
Jeżeli to jest sukces to kto odpowiada za to, że przez tak długi czas stały te auta. Dlaczego nikt nie podjął interwencji. Żenada. Tak jak z graffiti coraz więcej i większe.
zzz
08:04, 2025-12-20
Ponad 50 wraków zniknęło z ulic Grudziądza. Pierwsze ef
Śmieci też popi..dolił, kierowca żuka z WAKu 🤣
Michał
22:53, 2025-12-19