Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Utrudnienia dla kierowców na ulicy Wybickiego

09:21, 29.07.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Od 2 sierpnia ruszy remont torowiska na ulicy Wybickiego. W związku z tym w tym obszarze wystąpią utrudnienia dla kierowców.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac remontowych torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Wybickiego, od 2 sierpnia zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Wybickiego, na odcinku od Rybnego Rynku do ul. gen. Sikorskiego. Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie możliwość wjazdu pojazdów w ulicę Wybickiego od strony ulicy gen. Sikorskiego, a ruch pojazdów przekierowany zostanie na ulice: Wąską, Kościuszki, Solną, Podgórną oraz na ulicę Sienkiewicza i ulicę Kosynierów Gdyńskich. Z kierunku Centrum ruch pojazdów możliwy będzie drogą jednokierunkową w relacji Rybny Rynek – gen. Sikorskiego. 

Informacji w zakresie zmian w organizacji ruchu drogowego udziela: Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: [email protected]. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%