Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Policja zatrzymała sprawcę kradzieży rozbójniczej

14:32, 20.12.2021 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza wytypowali, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej do której doszło w ubiegłym tygodniu. Sprawcą okazał się dobrze znany policjantom 32-letni mężczyzna, który usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

O kradzieży alkoholu w jednym z grudziądzkich sklepów, policjanci zostali zaalarmowani w czwartek (16.12.21). Jednak w toku prowadzonych czynności, policjanci ustalili, że nie doszło w tym dniu do zwyklej kradzieży sklepowej, a do kradzieży rozbójniczej. Na zabezpieczonym monitoringu widać, jak mężczyzna próbuje wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Na tą sytuację zareagowała jedna z klientek sklepu, która próbowała zatrzymać złodzieja. Sprawca jednak, by utrzymać się w posiadaniu „łupu” odepchnął interweniującą kobietę grożąc jej ponadto pozbawieniem życia, a następnie uciekł ze sklepu. Po zebraniu niezbędnych danych bardzo szybko funkcjonariusze wytypowali osobę, która mogła mieć związek z przedmiotową kradzieżą rozbójniczą. Mężczyzna bardzo krótko ukrywał się przed organami ścigania, gdyż jeszcze tego samego dnia wpadł w ręce policjantów. Okazał się nim dobrze znany grudziądzkim mundurowym 32-letni mieszkaniec Grudziądza. Po zatrzymaniu trafił do policyjnej celi.

W piątek (17.12.2021) usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej. Prokurator wobec podejrzanego zastosował również dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Za tego rodzaju przestępstwo 32-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

taki sobietaki sobie

5 0

17,12 usłyszał zarzuty a 18.12 ta gnida wieczorem próbowała kolejny już raz ukraść whisky w jednym z marketów....powinna siedzieć do rozprawy...prokurator winien odpowiadać za narażenie zdrowia i życia ludzi przez taką decyzję...ta gnida robi to od ponad miesiąca, aż stanie się tragedia, tą sprawą winne zainteresować się media...!!! 10:50, 21.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BoloBolo

0 0

Czy to był wszystkim znany pan Łukasz ( tylko bez Nazwisk) który dostaje wyrok za wyrokiem a nadal jest na wolności i robi to samo ???
16:01, 21.12.2021


REKLAMA
0%