Zamknij
REKLAMA

Dachowania Citroena w Piaskach gmina Grudziądz

10:58, 17.01.2022 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną sobotniego dachowania Citroena w Piaskach gmina Grudziądz. Na szczęście kierującemu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji drogowej policjanci nałożyli mandat i punkty karne.

O kolizji drogowej policjanci zostali powiadomieni w sobotę (15.01.22) przed godziną 10.00. Funkcjonariusze, którzy likwidowali jej skutki ustalili, że 48-letni grudziądzanin poruszając się Citroenem w miejscowości Piaski gmina Grudziądz, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie następnie dachował. Na szczęście kierującemu nic się nie stało. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, mundurowi nałożyli na 48-latka mandat i punkty karne.

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Nie w każdych okolicznościach jazda z dopuszczalną prędkością obowiązującą na konkretnym odcinku drogi gwarantuje bezpieczeństwo. Prędkość musi być dostosowana do zmieniających się warunków atmosferycznych, stanu drogi, widoczności oraz natężenia ruchu.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Z paderewskiegoZ paderewskiego

4 3

Gówna...rzeria bez prawa jazdy 20:33, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%