Zamknij
REKLAMA

Policja z Grudziądza będzie kontrolowała stan techniczny autokarów

16:09, 05.05.2022 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Jak co roku w maju rozpoczyna się sezon na wyjazdy szkolne. Policjanci będą kontrolować stan techniczny autokarów oraz przygotowanie kierowców do jazdy.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu rozpoczął okres wzmożonych kontroli technicznych autokarów wyjeżdżających z dziećmi i młodzieżą szkolną na wycieczki, zgrupowania i zawody. Policjanci skupią się na stanie technicznym autokarów, sprawdzą jego wyposażenie. Uwagę zwrócą również na stan psychofizyczny kierowców, trzeźwość oraz ich uprawnienia do kierowania pojazdami. Zadania te mają na celu zadbanie o bezpieczeństwo podróżnych oraz zapewnienie bezpiecznej podróży do miejsca docelowego oraz powrotu do domu.

Przypominany rodzicom i organizatorom wyjazdów o możliwości skontrolowania autokaru przed wyjazdem. Informujemy, że będą one realizowane przez policjantów WRD KMP w Grudziądzu. Zgłoszenia prosimy kierować w formie wniosku o przeprowadzenie kontroli autobusu, przesłanego na adres Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, ul. Chełmińska 111  z dwutygodniowym wyprzedzeniem oraz telefonicznie pod nr 47 754 52 89/47 754 52 94. Wzór wniosku TUTAJ

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%