Zamknij
REKLAMA

Wręczenie odznaczeń honorowych dla zasłużonych mieszkańców Grudziądza

12:13, 23.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Urzędzie Miejskim odbyło się wręczenie odznaczeń honorowych dla zasłużonych mieszkańców Grudziądza. W imieniu prezydenta Macieja Glamowskiego w uroczystym spotkaniu wzięła udział wiceprezydent Róża Lewandowska.

Karola Skowrońska i prezydent Maciej Glamowski otrzymali Honorową Odznakę Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Prezydent Grudziądza został dodatkowo wyróżniony Odznaką Honorowego Sybiraka, którą otrzymał również znany w naszym mieście działacz patriotyczny oraz dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego Łukasz Piasecki.

W dzisiejszym uroczystym spotkaniu wzięli udział prezes Koła Związku Sybiraków w Grudziądzu Danuta Kołodziejska oraz pełnomocnik prezydenta Grudziądza ds. uroczystości patriotycznych Dariusz Miller.

Przypomnijmy, że Karola Skowrońska jest od niedawna Honorowym Obywatelem Grudziądza. Wyróżnienie to zostało jej przyznane w uznaniu licznych zasług na polu krzewienia kawaleryjskich tradycji Grudziądza oraz za niezwykle obfity wieloletni dorobek na polu działalności kulturalnej.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MenMen

5 0

Chyba w przypadku obecnego Glamowskiego o czym zapomniano o tym, że był.członkiem AK i był zesłany na Sybir wiedziałem ale chyba zapomniało , że roznosił ulotki w stanie wojennym (na razie brak złotej odznaki Solidarności a jego prapradziad walczył pod Grunwaldem.Podejrzewam ,że ma specjalną marynarkę na różnego rodzaju odznaczenia i powoli zaczyna brakować na niej miejsca.Musi zapytać w tej kwestii bohaterów wielkiej wojny ojczyźnianej z Rosji. 12:16, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GeniuszGeniusz

5 0

Proponuję aby człowiek z Łasingtonu prywatnie adwokat glama uchwalił w mieście dodatkowe odznaczenia dla klienta na przykład:1/ za zakup dawnego domu handlowego w rynku,2/ zakup ruin willi przy.ul.Ar.Krajowej3/ wyremontowanie kilkuset metrów ul.Królewskiej i Rapackiego,4/zbudowanie kilkusetmetrowego łącznika ul.Waryńskiego i Rapackiego i podobnego w Mniszeku 5/za wspomaganie upraw kwiatów w tym lawendy 6/za notoryczne i bezczelne podszywanie się pod projekty poprzedników realizowane obecnie.7/za wybitne wizjonerstwo i chciejstwo nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.8/za sponsorowanie nierobów w budynku ratusza na koszt mieszkańców itd i itp.
12:38, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%