Grudziądzanin22:20, 20.07.2024
Wspaniale, że są światełka, tylko że... od 16 lipca cała Polska mówi o Grudziądzu i Płocku, że możliwość nadgonienia cywilizacyjnego przejdzie dosłownie bokiem. Jeśli za kilka lat się okaże, że w czasie gdy zapadały kluczowe decyzje odnośnie przebiegu linii kolei dużych prędkości, włodarze Grudziądza puszczali lasery na błoniach, wówczas młodzi zawstydzeni grudziądzanie stąd wyjadą na zawsze, a Grudziądz straci prawa miejskie. Oby tak nie było.
Gosc00:26, 21.07.2024
Gratulacje.
Pięknie tu macie naprawdę rozwój tego miasta dziś a 20 lat temu metamorfoza👍 .
Do gościa 07:05, 21.07.2024
Globalny rozwój całego świata - dziś a 20 lat temu - metamorfoza. Świat idzie do przodu. W innych miastach systematycznie świetlny pokaz laserów przy akompaniamencie muzyki i strumieni wody z fontann.
Tylko dobro 22:02, 21.07.2024
Pogonić Tuska I jego całą bandę I będzie spokój
Zarzuty dla mężczyzny, u którego znaleziono zaginioną 1
A gdzie treść listu od Patrycji????
Andzia
22:30, 2025-05-16
Energetyczna przyszłość Grudziądza pod lupą: Wiceprezyd
W 2014 roku Tusk POdpisał umowę z Niemcami dotyczącą tego, że niemiecka policja może wylegitymować Polaka na terenie Polski. Mało tego, może nawet użyć broni. Jak to się ma do obecnego podrzucania nam migrantów przez niemiecką policję? Ciekawe jak wyglądała jego umowa z rosyjską FSB czyli dawną KGB o wspólnych działaniach i PO wspólnym POchlaju. Przypomnijmy,że Polska należy od dawna w NATO.
Zyga
12:42, 2025-05-16
Energetyczna przyszłość Grudziądza pod lupą: Wiceprezyd
Uwaga na znikopisy wyborcze! Każdy przychodzi ze swoim długopisem! Fałszerze rudego będą się dwoić i troić. Na jego hejterskie sPOty idą wielkie pieniądze z zagranicy. Szwaby nie mogą wypuścić Polski ze swoich łap dopóki jej nie wydoją i osłabią przy POmocy swojej agentury z PO i swojego lokaja.
Ali
11:40, 2025-05-16
Metamorfoza w sercu Grudziądza: Młyn Górny zamienia się
Kolejny niewypał po inkubatorze. A modernizacji dworca PKP jak nie było tak nie ma...
zyga
09:27, 2025-05-16
1 0
Doprawdy? Bo światełka puścili?