Już 1 października, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, Geotermia Grudziądz zaprasza wszystkich seniorów oraz mieszkańców zainteresowanych zdrowym stylem życia na wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie. W klimatycznych wnętrzach Spichlerza 57, w godzinach 16:00–19:00, czekać będzie bogaty program wykładów, warsztatów i spotkań ze specjalistami.
To doskonała okazja, aby w przyjaznej atmosferze zdobyć cenną wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej i aktywnie zadbać o swoją kondycję. Organizatorzy przygotowali kompleksowy program, który łączy w sobie troskę o ciało i ducha.
Centralnym punktem wydarzenia będą prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów z Pracowni Fizjoterapii Geotermii Grudziądz oraz zaproszonych gości. Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na kluczowe tematy związane z dobrym samopoczuciem.
Harmonogram spotkań:
Równolegle do wykładów, przez cały czas trwania wydarzenia (od 16:00 do 19:00), odbywać się będą cykliczne zajęcia ruchowe. Co pół godziny doświadczona instruktorka fitness poprowadzi warsztaty "Pilates" oraz "Zdrowy Kręgosłup". To świetna okazja, aby poznać bezpieczne i skuteczne ćwiczenia, które można z powodzeniem kontynuować w domowym zaciszu.
Dzień Seniora z Geotermią to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale również szansa na integrację i spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Na uczestników czekać będą kawa, herbata oraz słodki poczęstunek, a także drobne upominki i materiały edukacyjne.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 56 46 44 584.
Serdecznie zapraszamy – 1 października, godz. 16:00, Spichlerz 57 przy ul. Spichrzowej 57.
Joanna Scheuring-Wielgus przyjeżdża do Grudziądza z war
Ta osobniczka będzie uczyć jak "robić robotę" te osobniczki od macic, błyskawic i pikiet z wieszakami wiadomo do czego służącymi, czy ma też propozycje dla innych kobiet? Tak tylko pytam, bo się interesuję i lubię wiedzieć.
Maria S.
15:12, 2025-09-12
Wymyśl hasło dla MZK i wygraj 2500 zł! Rusza konkurs "B
"Skasuj bilet bo inaczej trafisz na oddział udarowy"🤣🤣🤣
Pasażer
14:53, 2025-09-12
Ratusz inwestuje w cudzą własność. Nowa siedziba pochło
Mnie w tej upadającej, choć mojej kochanej, mieścinie zarządzanej od chyba już nastu lat przez nieudaczników z POpopłuczyn PRL-u i ich różnej maści podobnych sojuszników, a ostatnio przez chyba najgorszego dotąd rezydenta podobno z tytułem dr (ale bez prawa jazdy), nic już nie zdziwi. Choć szczerze mówiąc, nie jestem do końca tego pewny, bo ta władza (włodarz i przychylni mu radni) są na tyle "zdolni" i nieprzewidywalni, że jeszcze niejednym do końca swojej kadencji mogą zaskoczyć! Podobnie jak fryc ze swoją KOalicją.
Nie zdziwiony
14:52, 2025-09-12
Joanna Scheuring-Wielgus przyjeżdża do Grudziądza z war
Żydowskiej, lewackiej koorwie mówimy stanowcze nie i przygotujemy kamienie aby rozbić ten komuszy łeb!
Olo
11:18, 2025-09-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz