Zamknij
REKLAMA

Marzą Ci się tropiki? Odwiedź Aquapark Reda!

00:00, 23.01.2019 | artykuł sponsorowany

Tęsknisz za wysokimi temperaturami i wodnym szaleństwem? Żeby spędzić ferie zimowe w tropikalnym klimacie, wcale nie musisz wyjeżdżać za granicę. Prawdziwe rekiny, Zatoka Piratów, wodne ślizgawki o łącznej długości pół kilometra i wiele innych atrakcji czeka w Aquaparku Reda.

Kiedy za oknem śnieg i mróz, zarówno małym, jak i dużym marzy się ucieczka do tropików. Teraz gorący klimat można poczuć bez wyjeżdżania do egzotycznych krajów. Aquapark Reda to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce i świetna opcja na rodzinne, tropikalne ferie zimowe.

Tylko w Aquaparku Reda można bawić tuż obok prawdziwych rekonów i setek wielobarwnych ryb podczas zjeżdżania po wodnej ślizgawce. Poza nimi czeka wiele wodnych atrakcji: zatopiony zamek, Zatoka Piratów dla najmłodszych czy system zjeżdżalni zapewniających różne dawki adrenaliny. Atrakcje czekają także na lądzie. W obiekcie funkcjonuje kilka stref rodzinnej rozrywki: Papugarnia, Klockolandia, Cukrownia, wystawa gadów, tor do driftingu, kino 7D, resturacje i wiele innych atrakcji. Dorośli mogą także relaksować się w strefie saun lub potrenować w siłowni.

Goście Aquaparku mogą skorzystać także z noclegu w Green Village. Strefa noclegowa dysponuje 48 miejscami noclegowymi w klimatyzowanych, wygodnych pokojach. W każdym znajdują się: łazienka, lodówka i telewizor. Goście mogą w nich także skorzystać z Internetu. Jest też coś dla tych, którzy chcieliby przenocować w nietypowych warunkach - możliwość nocowania w... indiańskim namiocie! W cenę noclegu jest również wliczane śniadanie.

Więcej szczegółów na: www.aquaparkreda.pl. Rezerwacja noclegów: www.noclegi.aquaparkreda.pl.

Aquapark Reda

ul. Morska 5

Godziny otwarcia:

Niedziela - czwartek: 9:00 - 22:00
Piątek - sobota: 9:00 - 23:00

Aqua Spa & Saunarium Reda:

Poniedziałek - czwartek: 14:00 – 22:00
Piątek: 14:00 – 23:00
Sobota: 10:00 – 23:00
Niedziela: 10:00 – 22:00

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone