Zamknij
REKLAMA

GRUMED startuje ze swoją ofertą medyczną dla mieszkańców Grudziądza

09:07, 29.06.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED startuje ze swoją ofertą medyczną dla mieszkańców Grudziądza.

1 lipca otwarte zostanie dla pacjentów Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED. Nowa placówka na początek oferuje pacjentom - mieszkańcom Grudziądza przyjęcia do Poradni Specjalistycznych na zasadach komercyjnych i ma plany w najbliższej przyszłości rozszerzać swoją działalność, aby służyć Pacjentom jak to mówią zarządzający placówką  CUM CORDE czyli z sercem.

W rozmowie z Dyrektorem Placówki – Członkiem Zarządu Michałem Krykantem pytamy o szczegóły przedsięwzięcia.

Skąd pomysł na GRUMED?:

Jesteśmy z Grudziądza, dlatego uważamy, że Grudziądzanie zasługują na wyjątkową i profesjonalną opiekę medyczną. W 2016 roku zrodziła się idea, aby stworzyć nowoczesną przychodnię medyczną. Od tego czasu konsekwentnie, krok po kroku powstawało Centrum Medyczne GRUMED. Mamy doskonałą kadrę, niezbędną wiedzę i doświadczenie. Naszą misją jest leczyć, pomagać z sercem – Cum Corde. Nasze innowacyjne i wyjątkowe podejście do Pacjenta oraz zespół lekarzy – specjalistów sprawią, że zarówno mali, jak i dorośli Pacjenci będą czuli, że są pod wyjątkową opieką.

Tworząc Centrum Medyczne Grumed wiedzieliśmy, że poza działalnością leczniczą, konieczne jest zaangażowanie także w sferze społecznej, dlatego też jesteśmy ściśle związani z Fundacją CUM CORDE, aby pomagać tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Co na tą chwilę znajduje się w ofercie GRUMEDU?

Od 1 lipca nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną w poradniach specjalistycznych takich jak:

Poradnia neurologii dziecięcej, gdzie przyjmować będzie dr nauk medycznych specjalista neurologii dziecięcej dr Ryszard Grabiński, w poradni neurologicznej – dr nauk medycznych Wojciech Guenter,    w poradni endokrynologicznej – dr nauk medycznych Magdalena Hilger, w poradni kardiologicznej – specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii lek. Norbert Markiel, w poradni onkologicznej – specjalista onkolog lek. Justyna Jandernal, w poradni ortopedycznej i preluksacyjnej – specjalista ortopeda, lek Andrzej Madej, w poradni neurochirurgii- specjalista neurochirurg, lek. Krystian Tomaszewski, w poradni chorób płuc – specjalista chorób płuc oraz chorób wewnętrznych, lek. Dorota Wierzchowska, w poradni urologicznej – specjalista urologii lek. Marcin Organek oraz lek. med. Piotr Serafin. W doskonałych rękach znajdą się także mali Pacjenci, ponieważ w poradni fizjoterapii dziecięcej – pacjentami zajmował się będzie Pan Tomasz Rybkiewicz- fizjoterapeuta. W poradni rehabilitacji zaś Pani Wioletta Michałkowska. Mamy też szeroką ofertę w zakresie psychiatrii, psychologii i terapii uzależnień. W poradni psychiatrycznej pacjentów przyjmować będzie specjalista psychiatrii dorosłych i dzieci – lek. Magdalena Dukat-Łada, poradnia terapii uzależnień będzie obsługiwana przez bardzo doświadczonych terapeutów – Panią Krystynę Tafińską oraz Martę Wiśniewską. Pani Marta Wiśniewska pracować będzie także z pacjentami w poradni psychologicznej. Dla Pacjentów onkologicznych oddajemy do dyspozycji gabinet poradni psychoonkologicznej, gdzie porad udzielać będzie psychoonkolog Anna Stachula – Rębisz. Oddajemy do dyspozycji Pacjentów także poradnię psychologii sportu, gdzie z Pacjentami pracował będzie trener mentalny, absolwent psychologii sportu – sportowiec, maratończyk, ultramaratończyk Marcin Zygmunt.

Oferujemy także Pacjentom usługi diagnostyczne. Laboratorium Synevo jest do dyspozycji naszych pacjentów od poniedziałku do piątku. Synevo obecne jest w największych państwach Europy i wykonuje wszystkie badania diagnostyczne.

Cały czas jednak pracujemy nad tym, aby każdy Pacjent mógł uzyskać pomoc w naszym Centrum – mówi Michał Krykant

Już niebawem zamierzamy poszerzyć ofertę Centrum Medycznego GRUMED tak, aby każdy Pacjent mógł poczuć się wyjątkowo zaopiekowany, ale o szczegółach jeszcze nie chcemy mówić. Budynek Centrum Medycznego ma potężny potencjał i dlatego zamierzamy go wykorzystać, aby zrealizować swoją misję.

Centrum Medyczne GRUMED mieści się na ul Mieszka I 5, rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Pacjenci Centrum mogą skontaktować się także za pośrednictwem strony internetowej www.grumed.pl oraz fanpage na facebooku lub pod nr telefonów 56 643 00 00  oraz 505 400 938.

REKLAMA
(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

HaniaHania

2 0

Czy w ramach NFZ również ? 22:25, 29.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olaola

2 0

Zadam pytanie ponownie:
Czy przewidujecie Państwo zawarcie umowy z NFZ?
11:05, 02.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZakladnikkoncernowfaZakladnikkoncernowfa

1 0

Na NFZ będzie można korzystać tylko z toalety. 15:15, 02.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

0 0

No i dobrze. Jak będzie trzeba to zapłacę i pójdę. Zresztą człowiekł już przywykł, że jak można lata prywatnie. 19:50, 12.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone