Zamknij
REKLAMA

TOP Inwestycje Komunalne 2020 - Efektywna dystrybucja ciepła w Grudziądzu

12:16, 28.05.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Spółka OPEC-SYSTEM informuje, że realizowany przez spółkę projekt pn. „Efektywna dystrybucja ciepła w Grudziądzu” został laureatem konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2020.

W środę 27 maja 2020 roku obchodziliśmy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego, który w tym roku zbiegł się z  jubileuszem 30-lecia odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego. Podczas wirtualnej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach ogłoszono najlepszą dziesiątkę inwestycji samorządowych z całej Polski. Wśród nich znalazł się grudziądzki projekt.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne ma na celu wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych, skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Laureatów konkursu wybrała Rada Konsultacyjna, pod przewodnictwem Ministra Andrzeja Dery - sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, złożona z doświadczonych samorządowców, ekonomistów, menedżerów, ekspertów, urzędników oraz czytelników w drodze internetowego głosowania.

To bardzo ważna inwestycja realizowana przez jedną z kluczowych spółek komunalnych OPEC-SYSTEM. Przedsięwzięcie o dużej wartości, przynoszące wymierne korzyści dla mieszkańców Grudziądza - powiedział Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski uczestniczący online w Kongresie i odbierający wyróżnienie.

Więcej informacji na temat konkursu: https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/top-inwestycje-komunalne-2020-najlepsze-inwestycje-nagrodzone-oto-laureaci,184834.html

Więcej informacji na temat projektu: http://system.opec.grudziadz.pl/Dofinansowanie.aspx

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz