Centrum Kultury Teatr kolejny już raz zaprosił mieszkańców Grudziądza na Koncert Wielkopostny. Tradycyjnie spotkanie odbyło się we wnętrzach Bazyliki Kolegiackiej św. Mikołaja Bpa, gdzie wyjątkowa akustyka sprawia, że dźwięki, których w niej słuchamy, nabierają niepowtarzalnej mocy. W tym roku w Grudziądzu wystąpił zespół kameralny Multicamerata, który już od blisko 9 lat czaruje swoim profesjonalizmem zarówno polską jak i zagraniczną publiczność oraz chór Alla camera, w wykonaniu których usłyszeliśmy muzykę kompozytorów baroku. Oratorską oprawę Koncertu zadbało aktorskie małżeństwo Maja Barełkowska-Cyrwus oraz Piotr Cyrwus, wspólnie recytując poezję, która swoim nastrojem wprowadziła nas w atmosferę Wielkiego Tygodnia oraz nadchodzących świąt Wielkiej Nocy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pozbawiony funkcji kapitana Lewandowski rezygnuje z gry
Brawo Lewandowski pogonić wszystkie hieny Zero litości .
Murem za robertem
21:12, 2025-06-09
Chaos, długi i utracone miliony. Gdzie jest nadzór nad
Pogonić wszystkie fauszywe hieny Zero litości I będzie spokój.
Jan Paweł II
21:05, 2025-06-09
Chaos, długi i utracone miliony. Gdzie jest nadzór nad
Za to liczba głosów oddanych na PO rośnie wprost proporcjonalnie do zadłużenia, brawo mieszkańcy
obserwator
20:58, 2025-06-09
Chaos, długi i utracone miliony. Gdzie jest nadzór nad
I co się dziwić, że nie ma chętnych do oddziału udarowego. Bo nie wypłacają na czas wynagrodzeń. Kto z lekarzy zgodzi się żeby pieniądze nie wpływały w terminie. Wiadomo że oliwa zawsze wypływa na wierzch.
Zzz
20:43, 2025-06-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz