Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego 2018 w Grudziądzu

14:31, 22.06.2018 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Nareszcie są! Długo wyczekiwane, w końcu nadeszły! Dzisiaj nieco ponad 12 tyś. uczniów grudziądzkich szkół zakończyło rok szkolny i rozpoczęło wakacje. Ten dzień obfitował w wiele wrażeń,  szczególnie jeśli chodzi o młodzież opuszczającą gimnazja. Łzy wzruszenia w oczach absolwentów i nauczycieli to nieunikniony moment tego dnia. Uczniowie klas gimnazjalnych zakończyli pewien etap swojego życia, po trzech latach nauki opuszczając mury szkół.

Uroczystą galę pożegnania absolwentów zorganizowano między innymi w Gimnazjum nr 4, placówce która od września 2017 jest już Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika. Dyrektor szkoły, Pani Sylwia Murawska wygłosiła piękne przemówienie, podziękowała także Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Słowa wdzięczności skierowała także do Rady Rodziców wspomagającej działania nauczycieli i do aktywnego Samorządu Szkolnego. Nie zabrakło także kwiatów, statuetek, dyplomów i części artystycznej.

Wakacje 2018 oficjalnie rozpoczynają się jutro, tj.  23 czerwca i potrwają do 31 sierpnia 2018. Nowy rok szkolny rozpocznie się 3 września, w poniedziałek. Oznacza to kolejne dni wolne. W sumie uczniowie będą mieli jedne z najdłuższych wakacji, które potrwają 73 dni!

 

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

gggg

0 0

w końcu wakacje :) 23:32, 23.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone