Zamknij
REKLAMA

Ulicami Grudziądza przeszedł Orszak Trzech Króli

14:26, 06.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj 6 stycznia mieszkańcy Grudziądza tłumnie uczestniczyli  w Orszaku Trzech Króli, które odbył się pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi…”.

Przy Teatrze, o godz. 12.00, była zaprezentowana I scena pt. „Zwiastowanie”. Następnie uczestnicy przeszli ulicą Focha i Piłsudskiego w okolice marketu „Kaufland”, gdzie była zlokalizowana scena II pt. „Nawiedzenie Świętej Elżbiety”. Scena trzecia pt. „Dobra nowina na Polu Pasterzy” była odegrana przy budynku Urzędu Stanu Cywilnego, a czwarta pt. „Walka Dobra ze Złem” przy pomniku Józefa Piłsudskiego. Na Rynku nastąpił „Pokłon” Świętej Rodzinie.

Warto dodać, że grudziądzki Orszak Trzech Króli swoim patronatem objął Ksiądz Biskup Wiesław Śmigiel, a także Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski i Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone