Zamknij

Spotkanie z autorką powieści "Jeszcze się kiedyś spotkamy"

20:52, 17.05.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dnia 17 maja o 17.00 w gmachu biblioteki przy ul. Legionów 28 odbyło się premierowe spotkanie z autorką powieści pt. Jeszcze się kiedyś spotkamy, która opowiada o losach bohaterów z czasów okupowanego Grudziądza. Fabuła inspirowana jest rodzinną historią autorki. Książka objęta patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza.

Magdalena Witkiewicz - bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. O jej książce Pierwsza na liście Janusz L. Wiśniewski napisał:

Witkiewicz intryguje i wzrusza. Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci. Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem.

W 2014 Magdalena Witkiewicz reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi. Jej powieść Szkoła żon wkrótce zostanie zekranizowana. W maju 2017 bestsellerowa powieść Czereśnie zawsze muszą być dwie była festiwalową premierą Międzynarodowego Festiwalu Literatury Apostrof. Została też Najlepszą Książką Roku 2017 portalu Lubimyczytac.pl. Jej książki sprzedają się w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Pisze też książki dla dzieci jak: Lilka i spółka i Lilka i wielka afera, Mateusz i zapomniany skarb.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz