Zamknij

Człowieczy los - piosenki Anny German - fotorelacja

07:23, 16.09.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Człowieczy los Najpiękniejsze piosenki Anny German: Tańczące Eurydyki, Bal u Posejdona, Jesteś moją miłością, Cyganeria, Wróć do Sorrento, Człowieczy los i wiele innych. Zaśpiewała Teresa Chodyna

Teresa Chodyna jest rodowitą grudziądzanką. Z zawodu fryzjer, prowadzi Salon Fryzjerski. Grudziądzkie Dinozaury big-beatu ogłosiły konkurs Polskiej Piosenki, na który Teresa się zgłosiła, wygrała go i została przyjęta do dinozaurów. Od 10 lat wraz z Edmundem Otrembą, tworzą Duet Wokalny FM Wystąpił również Edmund Otremba, który poprowadził koncert.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz