Zamknij

Za lekceważenie decyzji sądu 47-latek można trafić do więzienia

15:24, 25.04.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z posterunku w Łasinie zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę motoroweru. 47-letni mężczyzna był trzeźwy jednak już dalej nie pojechał. Na dalszą jazdę nie pozwoli funkcjonariusze, gdyż prowadzący jednoślad nie respektował wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

Dzisiaj (25.04.19) w nocy patrolujący teren gminy Łasin funkcjonariusze zatrzymali do rutynowej kontroli mężczyznę kierującego motorowerem. Policjanci wylegitymowali osobę, a następnie sprawdzili w policyjnych zbiorach informatycznych. Okazało się, że 47-letni mężczyzna nie powinien kierować pojazdem, gdyż zabronił mu tego sąd rozpatrując jego wcześniej popełnione przestępstwo. Mundurowi sprawdzili, że kierowca był trzeźwy jednak uniemożliwili dalszą jazdę nakazując zatrzymanemu respektowanie decyzji sądu.

To nie pierwszy raz kiedy mężczyzna został przyłapany przez policjantów na kierowaniu pojazdem wbrew zakazowi. Śledczy wkrótce do sądu skierują dokumenty z aktem oskarżenia dotyczącym czterech przestępstw popełnionych w okresie niespełna dwóch miesięcy. Za lekceważenie decyzji sądu 47-latek można trafić do więzienia nawet na 5 lat.  (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%