Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Dawida Kuciębę

11:31, 31.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Dawida Kuciębę. Mężczyzna ostatni raz był widziany w czwartek (19.05.22). Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 34-latka.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują mieszkańca Grudziądza Dawida Kuciębę. 34-latek w dniu 19 maja 2022 r. wyszedł z miejsca zamieszkania w Grudziądzu na ul. Grunwaldzkiej i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.

Rysopis: wiek z wyglądu na 30 lat, wzrost ok. 170cm, szczupła budowa ciała, włosy blond proste krótkie, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos prosty.

Ubrany był w ciemną bluzę z kapturem, ciemne spodnie robocze oraz buty robocze. Posiadał przy sobie plecak koloru czarnego.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.

W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%