Dzisiaj, około godziny 15:33, na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Dusocin doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Zderzyły się czołowo maszyna drogowa oraz samochód osobowy marki Fiat.
Jak informują służby, pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń.
Na czas prowadzonych działań ratowniczych oraz usuwania skutków zdarzenia, ruch na tym odcinku DK55 odbywał się wahadłowo. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej: z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Grudziądzu oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusocinie.
Po 95 latach grudziądzcy strażacy mają nową siedzibę! U
Gutowski idź na emeryturę, wstydu oszczędź 🤣🤣🤣 I nie palmuj z tymi medalami
Strażak
19:14, 2025-11-15
Pożar dwóch pojazdów na Szosie Toruńskiej w Grudziądzu
😪😪😪
😪😪😪
18:09, 2025-11-15
Po 95 latach grudziądzcy strażacy mają nową siedzibę! U
Karma zawsze wraca , a do tej żałosnej patologi powina ze zdwojoną siłą . Bo nic niedociera do tych pustych mózgownic że mają z tym skończyć.
Nigdy nie po trupach
13:38, 2025-11-15
Nowy Orlik powstanie przy "Rolniku"! Miasto otrzymało 1
Tańcowały dwa pedały, jeden duży drugi mały. Rudy,za to co zrobiłeś wczoraj na Narodowym z kibicami należy ci się soczyste splunięcie w gębę a racę powinni wkopać ci w zad.
Olo
12:29, 2025-11-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz