Zamknij

Wypadek w Słupie. Zderzenie trzech aut na DW538, trzy osoby ranne

16:53, 24.05.2025 Aktualizacja: 16:55, 24.05.2025
Skomentuj PSP w Grudziądzu PSP w Grudziądzu

Dziś rano, około godziny 9:30, na drodze wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Słup doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W zderzeniu trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały trzy osoby, które przetransportowano do szpitala.

Na miejscu wypadku natychmiast zjawiły się służby ratunkowe. Intensywne działania prowadziły cztery zastępy straży pożarnej: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 z Grudziądza oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grucie, Łasinie i Salnie.

Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz neutralizacja wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów.

Policja ustala dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Na czas prowadzonych działań ratowniczych droga była zablokowana.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Rusza remont autostrady A1. Duże utrudnienia na węźle N

Tusk helikopterem się wozi chociaż burak nic nie umie .

Nie bawidamkom

21:22, 2025-05-24

Piknik lotniczy w Grudziądzu z okazji 100-lecia Szkoły

Bałtycki szlak przemytu migrantów biegnie przez Grudziądz. Organizacje przemytników to ludzie z otoczenia Tuska.

Olas

13:56, 2025-05-24

Piknik lotniczy w Grudziądzu z okazji 100-lecia Szkoły

ZORRO w Grudziądzu. Byle nie Trzaskowski. Byle nie ci szwabscy „patrioci". Co szkodzi obiecać.

Olo

11:45, 2025-05-24

Tylko remis w Puławach. Olimpia Grudziądz dominowała, l

Sami się udupili i lecą w stronę baraży a tam będzie b. ciężko i mogą wylądować w III lidze !!!! A zabrakło niewiele... Miesiąc temu przegrana z Podbeskidziem, mimo, że grali ponad 20 min z przewagą 1 zawodnika ( Totalna Kompromitacja ) i drugi mecz też w kwietniu to remis z Ol. Elbląg na której wszyscy zdobywają cenne punkty. Zmarnowane 4 pkt i dziś Olimpia była by dużo wyżej w tabeli i by nie była zagrożona barażami. Nadchodzące 2 ostatnie mecze z Wieczystą i Chojniczanką nic nie wniosą bo Olimpia nie ma szans wygrać z nimi po tym co pokazuje w ostatnim czasie na boisku, jest beznadziejna i bezradna i nie ma kto strzelać bramek... Jak by drużyna niedowidzących grała... Trzeba się spodziewać najgorszego a mianowicie spadku do III ligi, chyba że stanie się coś niemożliwego i cudem wygrają z którąś z tych drużyn a z drugą np. zremisują... ale to chyba marzenia ściętej głowy...🙄😠😡

Nemo

21:32, 2025-05-23

0%