___
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego Henryka Michalaka. 75-letni mężczyzna ostatni raz był widziany osiem dni temu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, pan Henryk zaginął w środę, 2 lipca 2025 roku. Ostatni raz widziano go przy ulicy Dębowej w Świerkocinie, skąd oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania.
Rysopis zaginionego:
W dniu zaginięcia 75-latek najprawdopodobniej ubrany był w niebieską koszulę w kratę, czarne materiałowe spodnie oraz czerwone buty sportowe.
Policja apeluje o pomoc
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego możliwego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.
Informacje można przekazywać telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 47 75 45 221/222/351 lub korzystając z numeru alarmowego 112. Można również zgłosić się osobiście do siedziby komendy przy ulicy Chełmińskiej 111 w Grudziądzu.
Każda, nawet najdrobniejsza informacja, może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionego.
Polak22:50, 10.07.2025
Niby już odnaleziony wiadomość nieaktualna.
Flagowe inwestycje miasta z gigantyczną stratą. Prawie
Przecież to były sztandarowe i strategiczne inwestycje tego nieudacznika, podobno doktora ekonomii z Ratusza.Na inkubatorze nawet swego czasu wisiał wielki baner tego wizjonera i pseudo ekonomisty teraz po wynikach widać jego " wybitne " osiągnięcia.Strach się bać i szkoda dalej tego pięknego miasta.😭😭😭
Kik
13:30, 2025-07-12
Grudziądz: Młyn Energii odsłania swoje tajemnice. W śro
Młyn Energii bez turbiny wodnej do darmowej produkcji energii - taka ironia losu ,,zgodnie z projektem ,, . Nikt nie wspomniał jeszcze, czy będzie tam zamontowana nowa turbina do wytwarzania czystej i darmowej energii elektrycznej przez cały rok. Obudowana szkłem, tak żeby można było zobaczyć z bliska jak powstaje energia elektryczna z wody. To by była dopiero atrakcją i prawdziwy walor MŁYNA ENERGII. Na ujściu tego samego kanału Trynki do Wisły, od lat pracuje tam turbina prywatnego inwestora i ma się świetnie.
Elektromen
12:40, 2025-07-12
Flagowe inwestycje miasta z gigantyczną stratą. Prawie
Chore miasto
Gość
11:47, 2025-07-12
Flagowe inwestycje miasta z gigantyczną stratą. Prawie
Oddajcie basen w Tarpnie!!!!!
Mieszkaniec
08:56, 2025-07-12