Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza zabezpieczyli ponad 3 kg narkotyków

12:23, 18.05.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przeszukali łącznie kilka posesji znajdujących się na terenie Grudziądza. W rezultacie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 3 kilogramy narkotyków oraz amunicję do broni palnej. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy już usłyszeli zarzuty. Decyzją Sądu zostali aresztowani na 3 miesiące.

Grudziądzcy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Stróże prawa już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że osoby te mogą łamać prawo. W środę (16.05.2018) funkcjonariusze weszli jednocześnie do kilku posesji, w których łącznie znaleźli ponad 3 kilogramy różnych narkotyków oraz amunicję do broni palnej. Dwójka grudziądzan w wieku od 26 i 56 lat trafiła do policyjnej celi.

Wczoraj (17.05.2018), mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków narkotycznych, a 26-latek dodatkowo posiadania amunicji bez zezwolenia. Dzisiaj (18.05.2018) na wniosek Prokuratora, Sąd zastosował wobec nich areszt na okres 3 miesięcy. Teraz właścicielom zakazanych substancji grozi do 10 lat więzienia.(policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%