Zamknij
REKLAMA

Niebezpieczne zdarzenie drogowe na Waryńskiego w Grudziądzu

14:52, 23.10.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (22.10.20) o godzinie 13:30 na ulicy Waryńskiego w Grudziądzu. Kierującą fordem wyciągano z pojazdu przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Z miejsca zdarzenia trafiła do szpitala. Droga była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (22.10.20) o godzinie 13:30 na ulicy Waryńskiego w Grudziądzu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 73-letnia kierująca fordem fiestą poruszał się ulicą Waryńskiego w kierunku ulicy Lipowej. W pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się 47-letnim kierującym mercedesem, który po zderzeniu z fordem uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego powodując jej przewrócenie. Jadący za mercedesem 27-letni kierujący motorowerem widząc całą sytuację i aby uniknąć zderzenia kierującą fordem, przewrócił się na prawy bok. Uszkodzenia forda były tak duże, że aby wydostać kierującą potrzebna była pomoc strażaków, którzy za pomocą specjalistycznego sprzętu wydostali poszkodowaną na zewnątrz. Z miejsca zdarzenia 73-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Mundurowi na miejscu wykonali szczegółowe oględziny miejsca i oględziny pojazdów. Sporządzono również dokumentację fotograficzną. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne.

Kierującej fordem zatrzymano uprawnienia do kierowania. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą teraz „badać” grudziądzcy śledczy. O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd.  (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PiotrPiotr

9 0

Szanuję ludzi starszych bo sam skończyłem 55 lat, ale w pewnym wieku należy odpuścić jazdę autem ze względu stan ogólny no i na pewne opóźnienie rekcji, nie jest się już tak sprawnym umysłowo i fizycznie, trwa wszystko z lekkim opóźnieniem 1s - 2 s. Im starsza osoba tym gorzej... a to wystarczy aby narobić wiele złego, potrącić kogoś, doprowadzić do wypadku nawet śmiertelnego.. itd... Widzę jak w godzinach przedpołudniowych podjeżdżają auta pod cmentarz a osoby wysiadające idą tam aby zajrzeć na groby czy posprzątać. Niektórzy kierujący, panowie są w wieku ok 75 - 80 lat. Próbowałem z nimi nawiązać kontakt parę słów o wszystkim i o niczym.. to nie dosłyszą, nie dowidzą... odchodzą od auta nie zamknąwszy go itp. Masakra... 😮🙁😥 21:06, 23.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA