Zamknij
REKLAMA

BMW zderzyło się z tramwajem na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu

17:59, 20.01.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Do zderzenia osobowego BMW z tramwajem doszło wczoraj na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Na szczęście zdarzenie było niegroźne. Sprawca otrzymał mandat karny.

Wczoraj (19.01.2021) o godzinie 10:45 policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu się osobowego bmw z tramwajem na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu. Natychmiast dyżurny w to  miejsce wysłał patrol ruchu drogowego. Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że 42-letni kierujący bmw jadąc ulicą Chełmińską z kierunku ulicy Bydgoskiej w kierunku ulicy Wiejskiej zamierzał skręcić w lewo do obiektów mieszczących się przy drodze. Mężczyzna jadąc zbliżył się do torowiska tramwajowego. Niestety nie zauważył, że z tego samego kierunku nadjeżdża tramwaj, który niestety nie zdołał wyhamować przed zbyt blisko jadącym  przy torowisku BMW i uderzył w jego lewy bok. Całą sytuację zarejestrowały kamery, które są zainstalowane w tramwaju.

Mundurowi za sprawcę zdarzenia uznali kierującego BMW. Na 42-latka policjanci nałożyli mandat oraz punkty karne.

Policjanci apelują o zwiększenie uwagi gdy poruszamy się w rejonie torowiska lub przejazdu tramwajowego. Droga hamowania tramwaju jest 5-cio krotnie dłuższa niż pojazdu osobowego. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FymelFymel

4 0

Kolejny w BM-ce coś znów odpier... śmiać się czy płakać ?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 08:12, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z Facebooka Z Facebooka

6 1

13 likwidują szkołę i do Świecia przenoszą. 10:22, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%