Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. 42-letni mieszkaniec Warszawy jechał 124km/h. Stracił prawo jazdy

11:22, 24.02.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj policjanci z grudziądzkiej drogówki zatrzymali kierowcę Toyoty, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze odebrali 42-letniemu kierowcy prawo jazdy. To już kolejny przypadek w bieżącym roku w naszym powiecie, kiedy mundurowi zatrzymują prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

We wtorek (23.02.2021) tuż przed godziną 15:30 na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu policjanci z „drogówki” zatrzymali do kontroli kierowcę, który pędził z prędkością 124 km/h. Pojazdem kierował 42-letni mieszkaniec Warszawy, był trzeźwy. Funkcjonariusze za wykroczenie przekroczenia dopuszczalnej prędkości nałożyli mandat oraz 10 punktów karnych. Sprawca wykroczenia stracił także prawo jazdy. Teraz przez okres trzech miesięcy będzie musiał powstrzymać się siadania za kierownicę.

Na ulicy Peszkowskiego w Grudziądzu często można napotkać patrole z grudziądzkiej „drogówki”. Funkcjonariusze w szczególności sprawdzają czy nie jedziemy zbyt szybko. Zgłoszenia o przekraczaniu prędkości na grudziądzkiej obwodnicy policjanci otrzymują także od mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Funkcjonariusze tylko w tym roku zatrzymali ponad 330 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość na drogach powiatu grudziądzkiego.

Policjanci z Grudziądza apeluje o rozważną i bezpieczną jazdę. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%