Zamknij
REKLAMA

Grudziądz jako pomysł na prezent pod choinkę

07:08, 12.12.2018 | S.K
Skomentuj
REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Wigilijna kolacja w gronie rodziny i magiczny moment rozpakowywania prezentów. Jednak zanim nadejdzie ta chwila często mamy kłopot w wyborze trafnego podarunku. Jeśli nadal zastanawiacie się nad oryginalnym i ciekawym prezentem, grudziądzka Informacja Turystyczna zachęca do zakupu wydawnictw o naszym mieście. Wśród pozycji, które ukazały się w ostatnim czasie najbardziej polecane to m.in:

„CYMELIA GRUDZIĄDZKIEJ  FOTOGRAFII” – każdy miłośnik historii  doceni unikatowe fotografie zakątków naszego urokliwego miasta XIX i początku XX wieku.

„OD KLASZTORU DO WIĘZIENIA” - Przeczytamy m.in. o powstawaniu klasztoru, o kasacie klasztoru, o zamianie funkcji budynków na tzw. Dom Poprawy i Instytut Dobroczynności, następnie więzienia państwowego.

„KALENDARZ GRUDZIĄDZKI 2019” – w którym znajdziemy ciekawe artykuły oraz biografie.

„GRUDZIĄDZ – PANORAMA MIASTA”- Na 120 stronach o wymiarze 32×23 cm znalazło się ponad 100 zdjęć 7 autorów. Całość została wzbogacona rysem historycznym miasta pióra Dawida Schoenwalda, przetłumaczonym na języki angielski i niemiecki.

„WPISANI W DZIEJE MIASTA. ZNANI I MNIEJ ZNANI LUDZIE GRUDZIĄDZA NA PRZESTRZENI WIEKÓW” - Publikacja ta jest zbiorem 47 sylwetek osób – wybitnych córek i synów Grudziądza.

A może Wy macie jakiś ciekawy pomysł na prezent?

 

 

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Logistyk Logistyk

1 0

Jak zaprosić dziewczynę na randkę. Zagadać 23:35, 12.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%