Zamknij

Artystyczna Piwnica z wizytą w SP 1 w Grudziądzu

14:03, 06.02.2019 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzanki:  Grażyna Goralska i Monika Chełminiak to kobiety, które emanują i zarażają pozytywną energią. Głowy mają pełne pomysłów. Panie stworzyły miejsce w naszym mieście, które nazwały „Artystyczną Piwnicą”. Jest to pracownia, która w swojej ofercie posiada ciekawe zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Zlokalizowana jest przy ul. Kościuszki 36/004. Jednak dziewczyny coraz częściej zapraszane są na warsztaty wyjazdowe, co przyjmują z dużą aprobatą.

Ostatnio odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu. Razem z uczniami tworzyły pomysłowe i nietypowe stemple. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wykonywały poszczególne etapy pracy, by stworzyć swoją unikatową pieczątkę. Dużo śmiechu i radości sprawiło im wałkowanie plasteliny. Z jeszcze większą ciekawością sprawdzały efekty odbijanych na kartce stempli. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, a mali uczestnicy warsztatów mogli zabrać do domu swoje „dzieła”.

Przypomnijmy, że oficjalne otwarcie Artystycznej Piwnicy , w którym dzięki przychylności Prezydenta Miasta Pana Macieja Glamowskiego uczestniczyli również Jego przedstawiciele, nastąpiło 15 grudnia 2018 roku. Jednak działalność warsztatową Piwnica rozpoczęła w styczniu.

Warsztatownia przy ul.  Kościuszki stale poszerza ofertę swoich zajęć, które skierowane są do wszystkich grup wiekowych  oraz ich możliwości. Są to miedzy innymi warsztaty witrażu, decoupage, malowanie na szkle i materiale, spotkania z poezją, rzeźbą, malarstwem, szydełkowanie i wiele innych. 

W środę 13.02.2019 r. o godz. 17:00 zaplanowano malowanie płóciennych  toreb. W związku z dużym zainteresowaniem obowiązują zapisy pod numerem telefonu 605568950.

 

 

(S.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone