Zamknij

Sprzątaczka

Miejsce pracy: Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Umowa o pracę na 1/2 etatu, wynagrodzenie brutto 2150 zł.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "GAJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Anan Dober
    Numer telefonu: 537 599 996
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa administracyjno-biurowa kancelarii, kontakt z klientem, udzielanie podstawowych informacji klientom, prowadzenie dzienników, obsluga programów informatycznych do rejestracji, czynności notarialnych, przygotowywanie wypisów i poświadczeń.
    StPr/24/1694
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    zgodny
    StPr/24/1672

    Montaż instalacji wodnych i kanalizacyjnych, CO i gaz.
    StPr/24/1677
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    ZGODNY
    StPr/24/1679

    zgodny
    StPr/24/1680

    Projektowanie instalacji sanitarnych w tym wod-kan, c.o, wentylacji, klimatyzacji, p.poż, gazu, sprężonego powietrza. Projektowanie sieci sanitarnych wod-kan, gazowych, sieci ciepłowniczych. Inwentaryzacje do celów projektowych.
    StPr/24/1681
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/24/1682
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Nadzór i koordynacja nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem, koordynacja w zakresie prowadzenia robót budowlano-montażowych, efektywne gospodarowanie powierzonymi środkami produkcji, kierowanie podległymi brygadami budowalno-montażowymi, kontrola yscypliny pracy i przestrzegania przepisów bhp, tworzenie źródłowej dokumetacji płacowej, ewidencji czasu pracy dla podległych pracowników.
    StPr/24/1656
    wynagrodzenie od od 5 600 do 7 000 PLN

    zgodne ze stanowiskiem
    StPr/24/1658

    StPr/24/1659