Główny specjalista ds. organizacji i nadzoru

Miejsce pracy: Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opracowywanie oraz wdrażanie standardów i rozwiązań korporacyjnych, wnioskowanie o przeprowadzenie czynności kontrolnych przez radę nadzorczą, bieżąca obsługa organów spółki, przygotowywanie projektów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunek: prawo lub administracja, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego oraz grupy kapitałowej, doświadczenie w re
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Grudziądzki Holding Komunalny S.A.
    Adres: Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Według załącznika do umowy w spr. zorg. stażu
    StPr/20/0317
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/20/0319

    zgodny
    StPr/20/0321

    zgodny
    StPr/20/0328

    prace wykończeniowe wnętrz, praca na terenie Grudziądza
    StPr/20/0322

    zgodny
    StPr/20/0324

    zgodny
    StPr/20/0308

    zgodny
    StPr/20/0310
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    zgodny
    StPr/20/0312

    pomoc w procesie produkcyjnym, załadunek wyrobów do transportu, praca na II zmiany
    StPr/20/0315