Stolarz

Nr oferty: StPr/21/0475Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Miejsce pracy: PARKOWA 22 B, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace na maszynach stolarskich, wykonywanie okien drewnianych, drzwi drewnianych, mebli ogrodowych i pozostałych prac stolarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz
    Uprawnienia:
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: samodzielnośc, pracowitość, obsługa maszyn stolarskich
      Pracodawca: "HEBAN" Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa TADEUSZ CZYŻAK
      Adres: 86-300 Grudziądz 22 B, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Tadeusz Czyżak
      Numer telefonu: 600380122
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      zgodny
      StPr/21/1090
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego,kontrola biletów,wystawianie wezwań do zapłaty
      StPr/21/1091
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzacych i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3299,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
      StPr/21/2292
      wynagrodzenie od od 3 299 PLN

      Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - rejestrowanie dokumentów niejawnych i jawnych otrzymywanych, wysyłanych i wytworzonych na potrzeby batalionu zgodnie z obowiązującymi przepisami - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzących i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3349,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
      StPr/21/2290
      wynagrodzenie od od 3 349 PLN

      zgodny
      StPr/21/1094

      zgodny, praca w wybranej placówce na terenie Grudziądza
      StPr/21/1095

      zgodny
      StPr/21/1096
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zgodny
      StPr/21/1097
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      zgodny
      StPr/21/1098
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Praca przy linii produkcyjnej, ręczna obróbka ryb.
      StPr/21/1099