Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:02, 05.12.2022
Szukasz specjalisty, który szybko podejmie się konsultacji ortopedycznej? Dobry ortopeda Warszawa oferuje nie tylko pełną diagnostykę, ale i nowoczesne metody leczenia.
11:38, 05.12.2022
W weekend 3 i 4 grudnia oraz we wtorek 6 grudnia Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świętowania Mikołajek. W repertuarze znajdą się animacje i filmy familijne: „Dziwny świat”, „Kierunek księżyc!”, „Wielki Zielony Krokodyl Domowy” oraz „Uwolnić Poly”.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
12:23, 01.12.2022
Od momentu odwołania stanu epidemii w naszym kraju, wiele firm zdecydowało się na powrót pracowników do biur. Zgodnie z danymi GUS[1] pozyskanymi podczas badania „Popyt na pracę”, w czerwcu br. odsetek osób, które pracowały zdalnie w związku z sytuacją epidemiczną w ogólnej liczbie pracujących wyniósł jedynie 3,8%. Zbliżająca się zima, która często niesie za sobą utrudnienia komunikacyjne, może być jednak dla wielu firm dobrym pretekstem do zwiększenia ilości dni pracy zdalnej. Jeśli tak będzie, jak rozsądnie ją zaplanować, by używanie urządzeń elektronicznych nie odbiło się negatywnie na wysokości rachunków za prąd?
12:09, 01.12.2022
Nie wszyscy rolnicy zdają sobie sprawę, że obowiązkowe polisy nie obejmują ochroną wszystkich składników ich majątku. Według Rocznika Statystycznego Rolnictwa GUS w 2020 r. w Polsce było ponad 1,3 mln gospodarstw rolnych. Duża część rolników wpada w lukę ubezpieczeniową - wykupują polisy dla budynków czy maszyn, wyceniając ich wartość „na oko” lub nie biorą pod uwagę rekomendacji ubezpieczyciela, które uwzględniają czynnik inflacyjny. Eksperci Wiener ostrzegają przed ryzykiem niedoszacowania rolniczego majątku w kolejnej odsłonie kampanii „Docenisz, gdy wycenisz”.
REKLAMA
11:03, 01.12.2022
Zbliżający się Mundial to najlepszy czas na to, by wrócić wspomnieniami do znakomitych występów naszej reprezentacji. Było ich całkiem sporo – oto najlepsze wystąpienia naszych rodaków podczas Mistrzostw Świata. Czy w tym roku uda się powtórzyć sukcesy z przeszłości?
10:34, 01.12.2022
Zużycie energii elektrycznej w naszych domach to niezwykle ważny temat - obecny zarówno w mediach, jak i w codziennych dyskusjach wielu polskich rodzin. Podejmując rozmaite inicjatywy mające na celu obniżenie domowego zużycia energii elektrycznej, powinniśmy pamiętać, że równie ważna jest edukacja pozostałych domowników w tym zakresie, ponieważ ich zachowania wpłyną na finalną wysokość wspólnych rachunków. Oto kilka elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.
10:10, 01.12.2022
W piątek 25 listopada 2022 r. w Poznaniu rektorzy i prorektor siedmiu poznańskich uczelni podpisali Porozumienie o współpracy na rzecz wspierania wielkopolskich innowacji poprzez program Erasmus+. Jego celem jest promowanie i upowszechnianie międzynarodowych, innowacyjnych projektów edukacyjnych, z wykorzystaniem środków finansowych z programu Erasmus+. Tylko w tym roku na ten cel zostanie przekazanych miliard złotych.
07:27, 30.11.2022
Coraz więcej osób, zarówno dorosłych jak i dzieci, zmaga się z problemami wad postawy. Problemem jest między innymi płaskostopie. Trzeba radzić sobie z tym poprzez dopasowanie odpowiednich wkładek do butów, co pozwala na regulowanie wady oraz zmniejszenie dyskomfortu chodzenia. Ortopedzi i podolodzy zalecają zakup wkładek będących produktami z zakresu wyrobów medycznych. Dlaczego warto wybierać wkładki ortopedyczne, a nie zwyczajne wkładki do butów?
15:25, 29.11.2022
Przeszczep włosów jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z problemem nadmiernego wypadania włosów lub łysienia. Przeczytaj w jaki sposób przebiega transplantacja włosów oraz jakie są dostępne metody.
REKLAMA
15:21, 29.11.2022
Wychodzenie z domu bez konieczności zabierania z sobą klucza i brak gorączkowych poszukiwać w momencie, gdy trzeba otworzyć zamek, brzmi niczym spełnienie marzeń. Jednaki inteligentny zamek nie jest opowieścią rodem z przyszłości. Jest możliwość, aby bez problemu zamontować go w swoim domu. Rozwiązanie pozwalające otworzyć drzwi bez klucza stosowane do tej pory w hotelach i firmach może być wykorzystywane też w budynkach prywatnych. Co jest zatem potrzebne, aby otwieranie drzwi bez klucza stało się możliwe?
11:30, 29.11.2022
Istnieje wiele sposobów ponownego wykorzystania oleju jadalnego. Można je stosować do smażenia w głębokim tłuszczu, jako biopaliwo, a nawet jako składnik mydła.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
17:58, 28.11.2022
Zbrojenia kompozytowe, mimo tego, że są dosyć młodym rozwiązaniem stosowanym w budownictwie, bardzo szybko zyskały swoich zwolenników. Oczywiście, na samym początku wielu inżynierów dosyć negatywnie wypowiadało się na temat tego materiału, jednak z czasem się do niego przekonali. Wszystko to za sprawą naprawdę solidnych wartości, które zbrojenia kompozytowe potrafią wnieść na budowę.
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
REKLAMA
REKLAMA