Zamknij
REKLAMA

Legalne zakłady bukmacherskie - dlaczego to jest takie ważne?

14.37, 08.09.2022 .
Skomentuj

Branża hazardowa i zakładów bukmacherskich w Polsce przeżyła kilka lat temu istną rewolucję. Uregulowano na nowo zasady funkcjonowania rynku, co mimo protestów części środowiska, pozwoliło podnieść obstawianie u bukmachera na zdecydowanie wyższy poziom. Nowe regulacje z jednej strony pozwoliły uszczelnić wpływy podatkowe z rynku zakładów bukmacherskich w Internecie, ale z drugiej, co znacznie bardziej ważne dla samych graczy, wzmocniły ich bezpieczeństwo w sieci. Jeśli chcesz legalnie obstawiać, to zrób to z Fortuną - topowym polskim bukmacherem, który od lat organizuje dla Ciebie legalne zakłady bukmacherskie.

Status legalnego bukmachera w Polsce

Dzięki przepisom Ustawy o grach hazardowych z 2009 r. wraz z ważną nowelizacją z 2016 r., aby zyskać status legalnego bukmachera w Polsce, należy spełnić szereg rygorystycznych wymogów, czego zwieńczeniem jest uzyskanie oficjalnej licencji Ministra Finansów RP. Warunki, które trzeba spełnić siłą rzeczy podnoszą jakość organizowanych zakładów wzajemnych zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie. Dlaczego? Bo poza kwestiami fiskalnymi zabezpieczają interes graczy: ochronę danych, bezpieczeństwo płatności i gwarancję wypłat wygranych, co w przypadku gry u nielegalnego operatora może być bardzo ryzykowne. Warto też podkreślić, że sama gra u nielegalnego bukmachera jest również nielegalna i jest zagrożona karą wysokiej grzywny pieniężnej. Chcesz typować bezpiecznie? Sprawdź, co oznaczają legalne zakłady bukmacherskie w Fortunie: https://www.efortuna.pl/cms/legalny-bukmacher

Fortuna i legalne zakłady bukmacherskie

Poszukiwania najlepszego bukmachera w Polsce powinny się rozpocząć od wyboru operatora z oficjalnej listy legalnych bukmacherów, którą publikuje Ministerstwo Finansów. Znajdziesz tam szczegółowe informacje z danymi każdego bukmachera z taką licencją, w podziale na możliwość organizowania zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, jak i Internecie (w tym oczywiście za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na telefony). Dlaczego postawić na Fortunę? Bo Fortuna posiada status legalnego bukmachera już od 10 lat (licencja nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) i to zarówno w zakresie działalności stacjonarnej, jak i online. A przy tym przez wielu niezależnych komentatorów branży jest uznawana za topowego polskiego bukmachera. Jakie wymogi musiała spełnić Fortuna, żeby wspiąć się na pozycję lidera legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju? Są to m.in.:

  • wymóg zarejestrowania siedziby i prowadzenia działalności w Polsce w formie spółki akcyjnej lub z ograniczoną odpowiedzialnością;
  • wymóg odprowadzania w naszym kraju podatków;
  • konieczność bieżącego regulowania należności fiskalnych;
  • posiadanie minimum 2-milionowego kapitału zakładowego;
  • posiadanie aktywnej strony internetowej w języku polskim osadzonej na polskiej domenie;
  • wymóg weryfikacyjny wobec graczy (bezpieczna rejestracja wyłącznie pełnoletnich graczy);
  • prowadzenie zakładów w myśl odpowiedzialnej gry wraz ze stworzeniem regulaminu prowadzenia zakładów.

Jak grać legalnie i bezpiecznie? Wybierz legalnego bukmachera w Polsce

Warto podkreślić, że wraz z nowymi regulacjami, gracze mogą liczyć na potężne wsparcie w zakresie możliwości typowania legalnych zakładów bukmacherskich. Poza weryfikacją, czy dany bukmacher posiada ważną licencję na specjalnej rządowej stronie www, prowadzony jest także wykaz zabronionych stron www organizujących zakłady online, dzięki czemu, jeśli tylko jakiś bukmacher wzbudzi Twoje wątpliwości, możesz to skutecznie zweryfikować. Również operatorzy internetowi w Polsce zobowiązani są do blokowania takich oficjalnie zgłoszonych stron nielegalnych bukmacherów. Co powinno zwrócić Twoją szczególną uwagę? Np. obca domena, brak polskich operatorów płatności czy łamana polszczyzna na stronie. Pamiętaj, tylko legalne zakłady bukmacherskie zagwarantują Ci bezpieczeństwo i pozwolą wygrywać legalną kasę. Zapraszamy do Fortuny!

________________________

Upadłość konsumencka - co w sytuacji, gdy nie masz majątku?

Dlaczego Twój materac potrzebuje dobrego ochraniacza?

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%