Zamknij

REKLAMA
20:56, 26.09.2019
Pożyczki ratalne udzielane przez wiele działających na rynku firm stanowią dla wielu klientów kuszącą i wygodną możliwość. Łatwiej uzyskać w nich pieniądze niż ma to miejsce w banku. Ich zaletą jest szybsza procedura i proces weryfikacji odbywający się na podstawie mniejszej ilości kryteriów.
13:49, 23.09.2019
O wzrok należy dbać od pierwszych dni życia. Ważna jest nie tylko profilaktyka, ale także regularne sprawdzenie u specjalisty. Wizyta u optyka jest jednym z takich rozwiązań. Co warto wiedzieć o ochronie oczu?
13:20, 05.09.2019
Ministerstwo Finansów z dniem 1 września 2019 r. udostępniło w Biuletynie Informacji Publicznej Krajowej Administracji Skarbowej połączony wykaz podmiotów zarejestrowanych, niezarejestrowanych, wykreślonych i przywróconych do rejestru VAT. Jego zadaniem jest ułatwienie przedsiębiorcom weryfikacji kontrahentów, przeprowadzenie bezpiecznej transakcji oraz zachowanie należytej staranności w biznesie.
21:10, 03.09.2019
Już na początku września europejskie ligi czeka przerwa reprezentacyjna. W jej ramach drużyny narodowe rozegrają spotkania eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Dla historii futbolu będzie to niewątpliwie wyjątkowy turniej. Po raz pierwszy czempionat takiej rangi odbędzie się nie w jednym (lub 2) kraju, a w 12. państwach.
12:19, 30.08.2019
Wbrew pozorom, wiele osób nadal nie wie, co chciałoby robić w życiu. Rozwiązaniem jest podniesienie swoich kwalifikacji lub rozwój zainteresowań. Szkoła ŻAK w Grudziądzu oferuje kierunki kształcenia dostosowane do wymogów aktualnego rynku pracy. Na jakie warto się zapisać? Zapotrzebowanie nadal jest na: techników BHP, florystów, opiekunki środowiskowe czy techników administracji. W gospodarce widać także ogromny popyt na usługi kosmetyczne.
00:00, 26.08.2019
Nowy, niezwykle praktyczny sposób sterowania. Wyjątkowa i modna kolorystyka. Wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy Juun, żaluzje aluminiową, która gwarantuje niespotykaną dotąd swobodę w zarządzaniu ilością światła przenikającego do wnętrza.
10:48, 03.08.2019
Szukasz pracy w Grudziądzu lub okolicach? Zobacz co oferuje Jobsora
00:00, 29.07.2019
PW. Mat-Bud Sp. z o. o. Sp.k. istnieje od 1998 r. jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Specjalizuje się w produkcji betonu i prefabrykacji, sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i kruszyw z własnej kopalni. Realizuje usługi dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Oferuje materiały budowlane dobrej jakości w przystępnych cenach na kieszeń każdego klienta, zaczynając od klientów indywidualnych po największe inwestycje. Oferta produktowa pozwala wykonywać zadania i inwestycje na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.
1
15:29, 13.07.2019
Nie ma to jak polska, swojska kiełbasa, a szczególnie taka, która pozbawiona jest konserwantów i wszelkiego rodzaju innych sztucznych dodatków. Jej smak oraz konsystencja powodują, że wręcz rozpływa się w ustach. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto sam robi wędliny, jej zapach i aromat skuszą również niejednego grillomaniaka.
09:58, 27.06.2019
Nagła choroba, pilne obowiązki służbowe czy też nieoczekiwane zdarzenie losowe – okoliczności wymagające rezygnacji z urlopu mogą spotkać każdego i nie zawsze można je przewidzieć. Konieczność odłożenia wypoczynku na później to jedna kwestia. Bardziej problematyczne mogą okazać się formalności podczas ubiegania się o zwrot kosztów rezerwacji, w tym biletów lotniczych. Choć odwołanie podróży samolotem często wiąże się ze stratą finansową, to w niektórych sytuacjach można ubiegać się o zwrot środków lub ich części.
11:57, 07.06.2019
Coraz więcej firm tworzy działy IT. Przez to wzrasta zapotrzebowanie na osoby pełniące funkcję menadżera IT. Jakie więc trzeba spełniać wymagania, aby starać się o tę pracę i co należy do codziennych zadań na tym stanowisku? Przeczytaj w tekście!
11:55, 07.06.2019
Osoby, które doskonale czują się na pokładzie samolotu mogą związać swoją zawodową przyszłość z pracą w wybranych liniach lotniczych. Warto postawić na zawód stewarda/stewardessy, łącząc pasję z wysokim wynagrodzeniem.
11:54, 07.06.2019
Osoby starsze często wymagają stałej opieki, które może obejmować pomoc w wykonywaniu codziennych czynności oraz wsparcie medyczne. W tej roli najlepiej sprawdzają się doświadczeni opiekunowie mogący liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia.
11:52, 07.06.2019
Komfort pracy w domu kojarzy się przede wszystkim z doświadczonymi specjalistami, którzy mogą sobie pozwolić na elastyczny czas pracy. Obecnie wiele ogłoszeń dotyczących pracy zdalnej jest skierowanych także do studentów.
11:50, 07.06.2019
Popularni pisarze nie mogą narzekać na brak intratnych propozycji, ale osoby mało znane szerszemu gronu odbiorców często skarżą się na swoją sytuację zawodową. Warto zastanowić się, jakie możliwości zatrudnienia ma współczesny pisarz.
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone