Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:25, 26.02.2021
Każdy posiadacz nowoczesnego smartfona przynajmniej raz musiał usłyszeć, że najważniejszym komponentem tego urządzenia jest wyświetlacz. Dlaczego? Ekran zajmuje przecież zdecydowaną większość powierzchni frontowej, służy do poprawnej obsługi telefonu oraz jest także najbardziej kruchym komponentem w całej konstrukcji. To właśnie z wyżej wymienionych powodów należy postawić wyświetlacz w roli prawdziwego oczka w głowie fana technologii. Chcesz wiedzieć jak zadbać o zachowanie odpowiedniej kondycji wyświetlacza? Przeczytaj nasz krótki poradnik.
07:56, 26.02.2021
Piękna pogoda oraz przyjemne temperatury sprzyjają pozimowym porządkom. Styczeń i luty nie były łaskawe zarówno dla kierowców zmagających się z trudnymi warunkami drogowymi, jak również dla ich narażonych na sól i błoto pojazdów. Samoobsługowa myjnia Banieczka mieszcząca się w Grudziądzu przy ul. Włodka 16 dzielnie stawiała czoła nawet srogim mrozom i cały czas 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu jest otwarta dla klientów.
13:29, 23.02.2021
W nadchodzącym sezonie wiosennym 2021 do świata mody damskiej wkroczy mnóstwo rewelacji. Przez wiele tygodni panie dobierały wygodne stylizacje do pracy home office, dlatego wiele z nich oczekuje na powiew nowości w modzie. Czym charakteryzują się propozycje na wiosnę? Zajrzyjmy do gorących nowości, które pojawią się w sklepach tej wiosny!
13:16, 16.02.2021
W chwili obecnej powszechną praktyką u osób które dużo podróżują, pracują poza granicami kraju, lub po prostu dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych chcą wykluczyć zakażenie jest wykonanie testu w kierunku zakażenia wirusem Sars-Cov2.
10:35, 15.02.2021
13 lutego otworzyliśmy 1500. drogerię Rossmann w Polsce. Pierwszy sklep z naszym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. 1500. placówka również ma łódzki adres: Piotrkowska 157.
10:19, 15.02.2021
W ostatnim czasie narożniki cieszą się dużą popularnością. Wynika to głównie z faktu, że dostępne są w wielu wariantach i łatwo można dopasować je do wielkości pomieszczenia. Bez względu na to, czy chcesz kupić narożnik do przestronnego salonu, czy niewielkiego pokoju dziennego z łatwością wybierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz także zdecydować o kolorze produktu. Wielu producentów oferuje możliwość wykonania narożnika na zamówienie z wybranej tkaniny. Na idealny wariant trzeba poczekać, ale efekt będzie z pewnością oszałamiający. Chcesz wiedzieć, które narożniki cieszą się największą popularnością oraz do jakich pomieszczeń są wybierane? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapraszamy do lektury.
10:29, 10.02.2021
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, torby bawełniane na zakupy bluzy czy czapki.
13:18, 09.02.2021
Rozpalanie ogniska, pieczenie kiełbasek, chleba i jabłek, a do tego gwarne rozmowy i śpiewy przy gitarze. Czujesz tę atmosferę? Jeśli chciałbyś stworzyć taki klimat w swoim nowoczesnym ogrodzie, zobacz paleniska ogrodowe z nowych czasów.
11:08, 06.02.2021
Masz ekspres do kawy lub po prostu lubisz dobrej jakości kawy ziarniste - i nie wiesz, którą wybrać? Specjalnie dla takich osób, wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl przygotowaliśmy ranking najlepszych kaw. Uznaliśmy, że najuczciwszą formą wyłonienia zwycięzców będzie to jaką dana kawa cieszy się popularnością pośród Klientów. W związku z tym kawy, które znalazły się w rankingu są najczęściej wybieranymi kawami we wspomnianym sklepie.
14:26, 05.02.2021
Inteligencja emocjonalna to hasło szczególnie znane pracownikom korporacji. Organizuje się wiele szkoleń w tej tematyce, zaprasza do firm ekspertów od tego zagadnienia, a nawet poleca się czytanie poradników, które są wydawane szybko i masowo niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Co nam daje rozwój inteligencji emocjonalnej?
10:32, 03.02.2021
Rynek obfituje w różnego rodzaje urządzenia służące do mycia pod dużym ciśnieniem. Niekwestionowanym faworytem jest jednak wciąż myjka Karszer, która co roku sprzedawana jest w ogromnych ilościach. Z czego wynika popularność urządzeń wysokociśnieniowych? Czy myjki innych firm są równie często sprzedawane, jak myjki Karszer?
17:00, 29.01.2021
Szukasz solidnych mebli w dobrej cenie? Zapraszamy na zimowe wyprzedaże mebli KLOSE w dniach od 1 do 13 lutego.
08:29, 29.01.2021
Bez względu na to, gdzie jesteś nie ma lepszej inspiracji w procesie odchudzania niż historie ludzi, którzy schudli.
10:00, 25.01.2021
Mimo wprowadzania na rynek urządzeń, które zużywają coraz mniej energii elektrycznej obciążenie sieci energetyczne rośnie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw prądu uchwalono w 2017 roku przepisy, które nakładają na odbiorców dodatkową opłatę – tzw. mocową. Pozyskane w ten sposób środki zwiększą inwestycje w rozbudowę sieci przesyłowych co pozwoli zmniejszyć prawdopodobieństwo blackoutów sieci energetycznej.
12:12, 22.01.2021
Niezależnie od tego, czy w naszym domu dominują dywany, czy panele i płytki, nikt z nas nie wyobraża sobie codziennych porządków bez dobrego odkurzacza. Jednak szeroki wybór modeli, rodzajów i funkcji może przyprawić o zawrót głowy. Jak więc wybrać odkurzacz, który najlepiej sprawdzi się w naszym domu? Na co zwracać uwagę, dokonując zakupu? 
REKLAMA