Zamknij
REKLAMA

Wieczory z góralami – atrakcja, której nie może zabraknąć na wyjeździe integracyjnym

13:14, 24.06.2020 | J.R
Skomentuj

Każdy, kto planuje imprezę integracyjną musi wybrać miejsce, w którym się ona odbędzie. Co prawda, w naszym kraju wiele jest ciekawych regionów, ale najdoskonalszym wydaje się Podhale. Urocze widoki, różne formy aktywności, ciekawa kultura, zachwycające zabytki – to tylko kilka jego zalet. Warto udać się przede wszystkim do Zakopanego. Miasto zapewnia szereg atrakcji o każdej porze roku.

To co cenne dla grupy…

Szefowie firm doskonale zdają sobie sprawę, że ich podwładni, aby dobrze pracowali, byli kreatywni, angażowali się w powierzone im obowiązki, muszą być wypoczęci. Mało tego, warto zadbać o to, aby zespół czuł się jednością. Dlatego chętnie proponują imprezy integracyjne. Stanowią one okazję do lepszego poznania kolegów i koleżanek z firmy, poprawienia komunikacji między ludźmi, scalenia grupy, czasem wyłonienia osoby, która mogłaby zostać jej liderem.

Należy postawić na wspólne spędzanie czasu, zaplanować różnorodne atrakcje, w tym np. gry terenowe, wycieczki na rowerach, quadach, czy rafting. Trzeba zatroszczyć się o to, by podczas wypoczynku nie zabrakło aktywności, zdrowej rywalizacji, możliwości współpracy, ale także, aby była szansa na wyśmienitą zabawę. Trzeba umiejętnie połączyć wszystkie elementy, wtedy wyjazd zostanie uznany za idealny, a każdy jego uczestnik wracając do domu będzie miał na twarzy uśmiech.

Impreza w towarzystwie górali

Wyjazd integracyjny w Zakopanem, bez możliwości imprezowania z góralami w skocznych rytmach kapeli? Nie! Nie ma mowy! Cała grupa poza szeregiem aktywności, powinna mieć też zapewnioną rozrywkę w postaci prawdziwej biesiady, takiej z ogniskiem, tańcami, śpiewami, pysznym jedzeniem, ciekawymi konkursami. Oferta zamieszczona na stronie https://www.gorale.pl nie może umknąć uwadze osoby, która zamierza zaplanować imprezę integracyjną. Firma gorale.pl od lat zapewnia zabawę na najwyższym poziomie. Co bardzo ważne – posiada plenerową scenę zlokalizowaną przy potoku w Dolinie Chochołowskiej. Miejsce jest bajeczne, a otoczenie sprzyja relaksowi. Wieczór można umilić kuligiem lub przejażdżką dorożką. Uczestnicy imprezy będą zachwyceni.

Górale naprawdę wiedzą, co to dobra zabawa. Potrafią ją rozkręcić i przekonać do niej każdego. Nawet tych, którzy z reguły wolą posiedzieć przy stoliku. Można powierzyć im organizację wyjazdu dla grupy i mieć pewność, że będzie on taki, jak sobie wymarzyliśmy – pełen atrakcji. Bądźcie o to spokojni.

-----------------

Zakłady online idealnym sposobem na dodatkowy zarobek – co musisz wiedzieć?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz