Zamknij
REKLAMA

Kredyt gotówkowy — ranking

14:36, 23.09.2020 | J.R
Skomentuj

Jeśli chcemy wziąć kredyt gotówkowy, ranking banków bardzo często może ułatwić nam podjęcie rozsądnej decyzji. W tego typu zestawieniu znajdziemy wszystkie najkorzystniejsze oferty, które aktualnie znajdują się na rynku bankowym. Dodatkowo, możemy mieć pewność, że wszelkie informacje w nich zawarte są wiarygodne, a przedstawione firmy bezpieczne.

Ranking dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe  jest przygotowywany przez specjalistów finansowych, którzy uprzednio przeprowadzają analizę, na podstawie której układają listę najtańszych ofert. Możemy znaleźć go zupełnie za darmo w Sieci w formie porównywarki lub gotowego zestawienia. Sprawdźmy, co odgrywa kluczową rolę przy wyborze oferty i na co zwracać szczególną uwagę.

Kredyt gotówkowy ranking — co to takiego?

Gdy chcemy, aby wybraną przez nas ofertą był najtańszy kredyt gotówkowy, ranking jest najlepszym sposobem na to, aby zminimalizować wszelkie wydatki związane z zobowiązaniem. Znajdziemy w nim najatrakcyjniejsze kredyty udzielane przez banki, z których możemy skorzystać niemalże od ręki. Oczywiście ważne jest spełnienie wszelkich wymogów, które narzucają nam instytucje. Jednak jeśli jesteśmy pewni, że mamy zdolność kredytową i zyskujemy spore szanse na kredyt, warto szukać go w rankingu

Kredyt gotówkowy online ranking. Na co zwracać uwagę?

Przeglądając ranking kredytów gotówkowych, warto pamiętać o kilku kwestiach, które są kluczowe przy wyborze najlepszej oferty. Przed wszystkim istotną rolę odgrywa tutaj wysokość RRSO, na którą składają się wszelkie opłaty związane z kredytowaniem. Im mniejsze będzie RRSO, tym mniejsze wydatki poniesiemy zaciągając zobowiązanie. Nie bez znaczenia pozostaje także oprocentowanie, którego wysokość może różnić się w zależności od banku, kwoty, czy tez okresu spłaty. Pamiętajmy, aby sprawdzić, czy bank nie pobiera prowizji. Na rynku znajdziemy oferty kredytów udzielanych z prowizją 0%. Jest to znaczne ułatwienie, dzięki któremu zmniejszymy wydatki.

Atrakcyjny kredyt gotówkowy, ranking przedstawia nie tylko jako najtańszą ofertę, ale również taką, której pozyskanie jest dogodne. Znajdziemy w nim kredyty, które możemy zaciągnąć bez wychodzenia z domu oraz te wymagające minimum formalności. Z tego typu rozwiązań korzystają najczęściej konsumenci chcący zaoszczędzić czas, osoby zapracowane oraz takie, którym zależy na ekspresowym pozyskaniu gotówki z powodu pilnych wydatków.

Kredyt gotówkowy online. Ranking kredytów w kwocie 20 tys. zł.

 

BANK

OPROCENTOWANIE

RRSO

PROWIZJA

MIESIĘCZNA RATA

CAŁKOWITA KWOTA DO SPŁATY

UBEZPIECZENIE

WNIOSKOWANIE ONLINE

PKO BANK POLSKI

7,20%

15,62%

12,99%

552,56 ZŁ

26 522,74 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE.

NIE

BANK MILLENNIUM

6,80%

14,63%

13,99%

543,82 ZŁ

26 103,27 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

NIE

BNP PARIBAS

7,20%

14,02%

12,00%

538,47 ZŁ

25 846,73 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

TAK

ING BANK ŚLĄSKI

7,20%

13,47%

10,99%

533,62 ZŁ

25 613,65 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

NIE

SANTANDER BANK POLSKA

7,16%

10,98%

6,51%

511,69 ZŁ

24 560,92 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

NIE

CITI HANDLOWY

7,19%

9,63%

4,00%

499,92 ZŁ

23 995,94 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

TAK

ALIOR BANK

7,19%

9,36%

3,50%

497,51 ZŁ

23 880,57 ZŁ

NIE JEST WYMAGANE

TAK


Jak widać, najtańszy kredyt gotówkowy, ranking przedstawia w Alior Banku, który oferuje nam najlepsze warunki. Zaciągniemy w nim kredyt z najniższym oprocentowaniem i RRSO. Miesięczna rata jest bardzo konkurencyjna, gdy weźmiemy pod uwagę wysokość tej proponowanej np. w PKO Banku Polskim. Dzięki temu nasze miesięczne wydatki znacznie się nie zwiększą, a nasz budżet nie zostanie zbyt obciążony. W Alior Banku możemy wnioskować o kredyt bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożymy wniosek na stronie www. W elektronicznym formularzu wpisujemy nasze dane osobowe i niezbędne informacje, np. wysokość dochodów, miesięcznych wydatków, liczbę osób w gospodarstwie domowym. Pamiętajmy, że bank będzie sprawdzał naszą zdolność kredytową, analizując historię w BIK, rejestry KRD czy BIG. Jest to konieczna procedura, której przestrzegają wszystkie instytucje w drodze wnioskowania o kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy ranking w formie porównywarek

W Sieci bez problemu znajdziemy również rankingi dostępne w formie porównywarek -świetnym przykładem jest serwis Totalmoney.pl. Tego typu narzędzie w zaledwie kilka sekund wyświetla nam listę najlepszych ofert na podstawie wprowadzonych przez nas danych. Wpisujemy w nim kwotę, którą chcemy zaciągnąć oraz okres spłaty. W odpowiedzi otrzymujemy zestawienie najkorzystniejszych kredytów, spełniających nasze kryteria i niezbędne warunki kredytowania. Z takiej opcji korzysta wiele osób, chcących dowiedzieć się, jaki kredyt będzie najlepszy w ich sytuacji finansowej i która oferta będzie doskonale dopasowana do ich potrzeb. Dodatkowo, możemy sprawdzić, jak wysokie opłaty będziemy ponosić.

__________________________________________

Ślub w plenerze, fotobudka i 2 inne trendy na modne wesele

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA