Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Sobotnie Poranki z „Kulturką” - zajęcia kreatywne dla dzieci

11:24, 29.09.2020 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Aparat z rolki po papierze, trawiasta czupryna na głowie ludzika, a może grudziądzkie kamienice z tektury? Te i inne pomysły czekają na Państwa oraz  Państwa dzieci podczas Sobotnich Poranków z "Kulturką"

W Grudziądzu oferta zajęć dodatkowych dla dzieci jest stale rozbudowywana. Od września br. ruszył Projekt „Kulturka” adresowany do najmłodszych grudziądzan.

Sobotnie Poranki z „Kulturką” to propozycja zajęć kreatywnych, skierowana do dzieci w wieku 3-5 lat oraz ich rodziców – opowiada Barbara Puton, psycholog, pomysłodawczyni i prowadząca zajęcia w „Kulturce”. Takie wspólne spotkania w małych 8-10 osobowych grupach są możliwością naturalnej, twórczej ekspresji dzieci. Obecność rodzica lub opiekuna i jego wsparcie pozytywnie wpływają na międzypokoleniową więź. Zajęcia to również świetna okazja do zapoznania rówieśników oraz pomysł na ciekawe spędzenie czasu.

Specjalnie przygotowany program zajęć dostosowany jest do wiedzy i umiejętności 3-5-latków, a poszczególne ćwiczenia wprowadzają najmłodszych w niezwykły świat plastyki, rozwijając ich wyobraźnię. Przy odrobinie wsparcia rodzica powstają małe dzieła sztuki.

 Gdzie? Kiedy?

Zajęcia odbywają się na grudziądzkiej Marinie w co 2. sobotę miesiąca, w godzinach dopołudniowych. Najbliższe spotkanie już w najbliższą sobotę 03.10.2020 w godz. 10-11.
Koszt zajęć: 25 zł od dziecka (organizator zapewnia potrzebne materiały/ prosimy o luźny, mogący się pobrudzić ubiór)
Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można pod numerem tel. 604-912-940. Warto również śledzić stronę na fb @PsychologGrudziadz

Terminy zajęć 2020 :

PAŹDZIERNIK

  • 03.10
  • 17.10
  • 31.10

LISTOPAD

  • 14.11
  • 28.11

GRUDZIEŃ

  • 12.12

___________________

Zamówienia publiczne – jak zadbać o odpowiednią ich obsługę?

Ślub w plenerze - 3 aspekty, o które warto zadbać

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA