Zamknij
REKLAMA

Ślub w plenerze - 3 aspekty, o które warto zadbać

10:31, 19.10.2020 | J.R
Skomentuj

Marzysz o niezwykłej ceremonii zaślubin, która zapadnie Ci w pamięć na zawsze? Niezwykłym, pełnym emocji doświadczeniem będzie ślub w plenerze! Decydując się na niego wychodzisz przed szereg, organizując uroczystość nietuzinkową, oryginalną i wyjątkową. Oto 3 aspekty, o które szczególnie należy zadbać w przypadku ślubu plenerowego:

  1. Sesja narzeczeńska - pamiątka na całe życie
  2. Wesele w stodole, czyli co zrobić, aby zaskoczyć gości
  3. Zimne ognie na weselu? Spraw, by zabawa była jeszcze bardziej atrakcyjna!

Czy jesteś gotowy na to, aby Twój ślub w plenerze był niezapomniany zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości? Zapoznaj się z pomysłami zawartymi w tym artykule i ciesz się uroczystością, o której będzie głośno!

zimne ognie na weselu

Sesja narzeczeńska - pamiątka na całe życie

Zdjęcia z najważniejszego dnia na wspólnej drodze życia każdej z par powinny przynosić na myśl miłość, radość i zaufanie, które z wielką siłą towarzyszą nowożeńcom w dniu złożenia przysięgi. Ślub w plenerze zasługuje na pamiątkę najwyższej jakości! Zapewnić ją może dokładnie zaplanowana sesja narzeczeńska, którą poprowadzi doświadczony profesjonalista. Dobrej klasy fotograf zaproponuje narzeczonym sesję na łonie natury, tematycznie dopasowaną do stylu i charakteru, który prezentować będzie ślub w plenerze. Dzięki temu zarówno sesja narzeczeńska, jak i pamiątka zawarcia związku małżeńskiego będą utrzymane w tym samym tonie, dzięki czemu utworzą nierozerwalną jedność, współgrając ze sobą stylistycznie na każdym poziomie.

Wesele w stodole, czyli co zrobić, aby zaskoczyć gości

Wśród licznych trendów, pojawiających się na rynku ślubnym, coraz większą popularnością cieszy się wesele w stodole. Dlaczego odnotowujemy taką tendencję? Otóż jest to wyjątkowy sposób na zaskoczenie gości weselnych niespotykaną formą zabawy w oryginalnym otoczeniu. Co jest najważniejsze podczas wesela w stodole? Zdecydowanie klimat imprezy! Wiejskie uroki, wprowadzające spokojną, sielankową atmosferę sprawiają, że państwo młodzi znajdują się w absolutnym centrum uwagi - nie zostanie ona rozproszona żadnym przypadkowym dźwiękiem ulicznym. Każdy z gości będzie zauroczony wyjątkową, weselną atmosferą, zapamiętując Wasze wesele w stodole jako jedno z najbardziej magicznych, w których dane mu było uczestniczyć!

zimne ognie na weselu

Zimne ognie na weselu? Spraw, by zabawa była jeszcze bardziej atrakcyjna!

Sam dobór odpowiedniego, zaskakującego miejsca na zabawę po ślubie w plenerze wcale nie musi oznaczać końca niespodzianek dla rodziny i przyjaciół! Idylliczny, wiejski klimat nie powinien wiać nudą. Uświetnij zatem imprezę takimi atrakcjami, które wywołają wśród zaproszonych gości okrzyk zachwytu! Jedną z propozycji, zapewniającą szaloną, szampańską zabawę, a równocześnie podkreślającą powagę sytuacji będą zimne ognie na weselu. Ich obecność wniesie do zebranej grupy radość, pobudzając przy tym wyobraźnię zebranych osób, mogących prześcigać się w pomysłach nazywania widocznych w powietrzu kształtów, zataczanych jarzącą się ozdobą.

zimne ognie na weselu

Tego typu zabawy pozwalają na niezwykłą integrację zaproszonych gości, a przy tym są źródłem niesamowitych zdjęć, wchodzących w skład pamiątki ślubnej. W celu zapewnienia uczestnikom uroczystości nielimitowanej ilości fotograficznych upominków warto również pomyśleć o kolejnym popularnym rozwiązaniu, jakim jest fotobudka na wesele. Dzięki niej każdy z gości będzie mógł zapewnić sobie wyjątkowy prezent, który przywodzić będzie na myśl to wyjątkowe, zaskakujące wesele w stodole przez wiele kolejnych lat!

_____________________

Czy warto mieć w domu akwarium?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA